SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że się całokształt treningu podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, kiedyś Ci opowiem, to się uśmiejemy Zresztą która z nas tutaj nie bawi się elegancko

Aprhiel, no bardzo fajnie się z Tobą ćwiczy

Ovejka, wyczytałam, że wracasz na wiosnę, także czekamy, czekamy

Mikosiu, znowu mnie przezywasz Jest dobrze - mam odblaskowe, różowe rękawiczki

Marta, jak skurczybyk Wczoraj zagłębiałam się aż w gluteusy, bo to co mnie boli jest tak upierdliwe, że wolałabym wiedzieć z czym walczę W sumie do niczego konkretnego nie doszłam, bo szczypanie wychodzi na biodro/udo i czuć to maksymalnie przy np. odwodzeniu nogi w bok. Mam nadzieję, że tak powinno być i że niczym sobie nie ułatwiam, ale autentycznie, pierwszy raz czuję, że tam coś jest

Poza tym brzuch, klatę i ramiona również mam przeorane, więc liczę na dobry tren dzisiaj

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boli w okolicach kości ogonowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Nie, teraz najbardziej biodra czuję. Jeśli powinno to w te pędy się poprawię

P.S. Pomachałam właśnie nogą i jak ćwiczę to czuję te partie. Jednakże jest różnica jak skupiam się na zadzie, a skupiam się na nodze i obstawiam, że powinnam myśleć o tyłku, żeby ten bok tak później nie dokuczał. Potwierdzisz? Może też przy tych marszach jakoś słabo coś robię albo za krótkie kroki daję

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, myśl o tyłku, cały czas
No i rozciagaj porządnie go na wszystkie strony.

W chodzeniu kroki mają być długie, jak najdłuższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
zasadniczo nie mam pojęcia o co tu chodzi ale tak przeczytałam o tym że ma boleć w kości ogonowej i w tym temacie polecam bardzo szybki chód pod stromą górę. Wali okrutnie po całych tyłach, a najbardziej właśnie po ogonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dziękuję bardzo! Tak mi róbcie Po dzisiejszym marszu, okazało się, że kroki mogą być jednak jeszcze dłuższe Wyjaśniła się też zagadka szczypiących bioder - robiłam dłuższe niż te naturalne kroki i napinałam zad, przy okazji uruchamiając to biodro. Dzisiaj sprawdziłam obie wersje i rzeczywiście przy tych dzisiejszych krokach (prawie wypadach chodzonych ), tego tak nie czuć, także będę mieć to na względzie

Marta, tak jest! Zad będzie miał u mnie specjalne traktowanie, zawsze.
___________________________________________________________
dzień 5

TRENING:
Marsz 50min + machania 3x20

dzień 6

TRENING:

opuszczanie: troszę sobie pooznaczałam
Nsz - nachwyt, szeroko
Nb - nachwyt, na serokość barków
P - podchwyt
Szybko tutaj załączył mi się tryb spoczynkowy, bo zaczęłam aż ziewać To 10x ciągnęło się w nieskończoność. I seria w miarę kontrolowana; II już gorzej, to zaczęłam opuszczać się podchwytem, ale czułam diametralną różnicę, bo pomagałam sobie łapami, więc odpuściłam; w III serii nie udało się ani razu opuścić jak człowiek, bo opadałam jak kamieniem w przepaść, więc jedynie powisiałam w napięciu
guma:
wznosy: to muszę zbadać, bo nie wiem czy w porządku, że ja to tym samym ciężarem co na bica zrobiłam Na pewno czułam, że ładnie mi plecy potraktowało i ta 5tka raczej gorzej niż 4ka - do zbadania
bic: ubrać się nie mogłam później Zapomniałam kilogramów wpisać Było odpowiednio: 3/4/5kg
marsz: lepszy jakościowo i ciut dłuższy
ogólnie: genialny trening Bez ciężarów, a w plecy weszło elegancko. Fotki aż się same zrobiły




Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-12-21 14:55:05

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Miśka ja tak z miłości
Chudzielcu Jaki zadek <plask>
Kiedy robisz jakieś podsumowanie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie podsumowanie? Przeca ona dopiero co zaczła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Martucca
Jakie podsumowanie? Przeca ona dopiero co zaczła

nawet tydzień nie minął
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium