SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
na dywaniku byłam za całokształt zachowania ehhh no nic to dopiero 3kl podstawówki zobaczymy oby nie było rozwojowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Teraz w podstawówka i gimnazjach jest Moda wstyd się dobrze uczyć i zachowywać. Przzeravialam to bardzo boleśnie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Moje dziecko wylądowalo u psychiatry, psychologa na bardzo silnych lekach uspokajający. teraz przez to wszystko nie mamy dobrego kontaktu ze soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
musze jakoś ukrócić kontakty z jedną kolerzanką sa we 3 tylko jedna jest okropnie rozpuszczona a druga taka fajna dziewczyna, niestety tamta potrafi zdominować (nawet potrafi uderzyć paskuda) pozostałe dwie i moja zostaje przy niej z wyrzutami a tamta fajna odchodzi na bok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
no mam i to mnie przeraża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
no wpływ rówiesników w tym wieku jest niestety wiekszy niz rodziców,autorytet mamy i taty jest niczym w porównaniu z autorytetem "fajnej"kumpeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
moja z kolei ma "zapędy"depresyjne,tez jest lekarz i poradnia:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
i leki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
na razie ma szlaban na gry w internecie gdzie na czacie gada z ta "koleżaneczką" zobaczymy co dalej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium