SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
poza tym mowie: dziennik treningowy, a u tej jeden 2 strony uzalan, jakie to ona ma bryczesy, bo gruszka... nie wiem z ktorej storny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
szkoda gadać. też mi ręce opadają jak czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Chodakowska by tam po glowce pewnie glaskala pisza,c by sie lasia nie przejmowala, ze kazdy ma slabsze dni na 365 dni w roku zapewne te 300 dni slabszych wypada 5-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
"chciałabym jeść zdrowo" pomóżcie.... no to kurde jedz, na co czekasz , od razu mi się ciśnie na usta...no zero samodzielności , podasz gotowe, to tez niedobrze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i kurde znow lasia, ze co ona moze zrobic? jak to ugryzc.. ale netu pewnie nie przeszukala.. dziennikow zadnych tez nie przeczytala.. na gotowe przyjsc najlepiej.. i czekam az wroci i napisze, ze ona tych watkich z linkami znalezc nie potrafi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
właśnie widziałam…. nie kumam problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ha, kiedys pamietamm Martuca jednej takiej napisala, po kolejnym biadoleniu, ze jak cos znalezc, "zrobie to za ciebie" i podala link do googla gdzie sie tam samo wpisywalo, to, co lasia znalezc chciala nie wiem, czy kojarzycie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
no ale jak jej powiesz - jedz zdrowo to znaczy zero słodyczy, to, to i to i mięso i w ogóle, to jest kolejny lament
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ta, bo jedla dzien w dzien kuruna i teraz jej sie nie chce miesa.... %-
) no ale oprocz kuruna sa inne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
push - nie kojarzę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium