SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
pewnie tak.. ja tam wole serio porcje ziemniakow + miecho, najlepiej karkowke lub wolowine, niz kawalek ciasta.. przynajmniej wiem, ze sie najem.. a takie pociu piciu mnie ino wk***i nawet zbytnio smaku nie poczuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
push ja mam czasami jazdy ale to na cos takiego wlasnie jak pisalam wyzej-ala danie na slodko ..przed @ i jak jestem poddenerwowana ..wtedy jest ciezko ..albo jak mam dola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no to lepsze to, niz ciacho... ja tez jak potrzebuje slodkiego, to robie sobie jaglanke i dosypuje odzywki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja jem. Ale nie mam ciągów. Tzn. mogę zjeść kawał wyklętej białek czeko z frajdą i bez winy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
czytalam wlasnie ,ze w Polsce macie pyszne odzywki w roznych smakach ..tutaj bieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
jurysdykcja
a ja jem. Ale nie mam ciągów. Tzn. mogę zjeść kawał wyklętej białek czeko z frajdą i bez winy

ja mam ciagi do orzechow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a nie mozna ci jakos zamowic i przeslac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Pofikawszy sobie cardio na konsoli. Endorfinki mnie olały za to głód sie odezwał. Ostatnio troszke niedojadałam i od razu pojawiły się słodkie ciągoty.

Push -fajne to coś googlowe, kradnę pewnie mi sie przyda jak mąż setny raz bedzie sie dopytywal o fizjologie, żywienie, spalanie, budowe miesni, treningi etc.

Ej no weźta pospamujta u mnie bo mi nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
PUSHhard
a nie mozna ci jakos zamowic i przeslac?

Push nie mam pojecia ,nie wiem czy nie pobiora cla ,wiem ,ze dziewczyny mialy problem z przeslaniem lekow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
BUUU TO LIPA.. a to Turcja w koncu nie jest w Uni?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium