SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
markoto
ja niestety z moja niska samoocena to ciezko mi bedzie powiedziec co u mnie jest zaj**iste :D

Markotko masz zaje@istego bicka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Heh. Kolega z technikum to chyba pozazdrościł, że miałam więcej testo od niego
On akurat taki głupi był i tyle. Rok wcześniej koleżance kupił wibratora pod choinkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
też się w dzieciństwie nasłuchałam różnych rzeczy i niestety brak wiary w siebie pozostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
sss.. dzieki :D ale mu do zaj**istosci sporo brakuje :D na razie jest wielki :D

a kostiumy mam w takim stylu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
wibrator dobra rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mialam to samo ale dopiero teraz widze ze mieli racje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
lubiekaszke
A i na boże narodzenie w technikum losowaliśmy osoby, którym prezenty kupujemy. I dostałam od kolegi serum na rozstępy i wosk do depilacji twarzy

chcial Tobie przez ten prezent cos powiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo Mrko mam taki ale zszyty zeby nic nie wyplynelo:D raz wystapilam na plazy w nim bo sie wstydalam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to straszne, jak takie rzeczy w człowieku zostają. Zdzieliłabym w mordę każdego, kto złośliwie komentuje wygląd jakiejś nastolatki/nastolatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
markoto
sss.. dzieki :D ale mu do zaj**istosci sporo brakuje :D na razie jest wielki :D

a kostiumy mam w takim stylu



Ja tez do tej pory takie mialam ale w tym roku wale wszystko i wyciagam moj wielki brzuch na slonce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium