SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Gdzies w widocznym miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale wieje dzis.. odpuszczam bieganie.. w weekend tez zem nie wybiegla.. jutro tez dupa z silki i loo.. chyba obwodowke szczele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Push a masz jakies fajne wytrzymki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Zobacz u Venturki ostatnia. Wydaje sie byc fajna.. ja robilam kiedys jakas.. na poczatku dziennika mam.. jakies apopki, przysiad z wyskokiem, przeskoki .. nawet fajna. Rzadko robie wytrzymki.. Ale wiesz, wytrzymke mozesz sobie sama ulozyc i wziac to, co lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Zjadłam kajzerkę, utyję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ach te koty takie sa kochane ale potrafia zalezc za skore. Ktorys z moich nasikal mi przed chwila przy biurku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Pieczarki to ja lubie tez same, z patelni na masełku posypane na koniec pietruszką :) Ale kilograma to bym chyba nie zeżarła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
PUSHhard
Zobacz u Venturki ostatnia. Wydaje sie byc fajna.. ja robilam kiedys jakas.. na poczatku dziennika mam.. jakies apopki, przysiad z wyskokiem, przeskoki .. nawet fajna. Rzadko robie wytrzymki.. Ale wiesz, wytrzymke mozesz sobie sama ulozyc i wziac to, co lubisz

No tak masz racje Push ..Ja lubie takie gdzie sa pompki ,jak nauczylam sie robic to mam do nich slabosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
SSS a może miętkie nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
atraMento
Pieczarki to ja lubie tez same, z patelni na masełku posypane na koniec pietruszką :) Ale kilograma to bym chyba nie zeżarła

jak nie przeca to sie kurczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium