SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
nightingal
alhambra1970
Dzięki Night. Ja mam jeszcze nieiwielki staz treningowy, wiec nie wiem jak to ma przebiegac w cyklach. Wg mnie potrzebna mi jest masa i na jednym cyklu , zwłaszcza krótkim się nie skończy. Jak masz chwilę zerknij na mój dziennik, na str 16 są fotki sprzed 2 miesięcy, kiedy tą masę zaczynałam. Myślę,że jeszcze jakiś czas pociągnę na tym rozkładzie, chociażby po to, aby poznac lepiej swój organizm, a potem będę szukac rad, co i jak zmieniac.


Można sobie pomagać fałdomierzem. jak zaczyna się robić niebezpiecznie - to przycinasz lekko kalorie, albo rotujesz nimi. Ewentualnie dodajesz jakiegoś pożeracza kalorii (tabata itp.)

Night, ale ja właśnie w tym cyklu miałam ograniczyc bieganie, a skupic się na siłowym właśnie. Dlatego wiem,że jak do częstszego biegania wróce, to fat spalę, ale ja chcę mięśni !

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Al,to przestan latac:D tylko modelowanie sztanga Ci zostaje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Preria ale na boki wtedy pójdzie a ty chcesz do góry. Stajesz, ze sztangą i jedziesz od kostek po szyję obracając sztangę równomiernie wokół ciała zwiększając nacisk w problemowych partiach takich jak biodra i powoli zwalniając ucisk zbliżając się ku tym rejonom które chcesz powiększyć. Możesz też dla polepszenia efektu wykonywać krótsze pulsacyjne ruchy w 3-6 seriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
alhambra1970
nightingal
alhambra1970
Dzięki Night. Ja mam jeszcze nieiwielki staz treningowy, wiec nie wiem jak to ma przebiegac w cyklach. Wg mnie potrzebna mi jest masa i na jednym cyklu , zwłaszcza krótkim się nie skończy. Jak masz chwilę zerknij na mój dziennik, na str 16 są fotki sprzed 2 miesięcy, kiedy tą masę zaczynałam. Myślę,że jeszcze jakiś czas pociągnę na tym rozkładzie, chociażby po to, aby poznac lepiej swój organizm, a potem będę szukac rad, co i jak zmieniac.


Można sobie pomagać fałdomierzem. jak zaczyna się robić niebezpiecznie - to przycinasz lekko kalorie, albo rotujesz nimi. Ewentualnie dodajesz jakiegoś pożeracza kalorii (tabata itp.)

Night, ale ja właśnie w tym cyklu miałam ograniczyc bieganie, a skupic się na siłowym właśnie. Dlatego wiem,że jak do częstszego biegania wróce, to fat spalę, ale ja chcę mięśni !


ale ja nie mówię o bieganiu. Tylko o tabacie w postaci szeroko rozumianych kompleksów sztangowych lub innego typu krótkich interwałach. Oczywiście tylko wtedy jak tej zbędnej tkanki zacznie przybywać zanadto.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaa kurde czaje,czeba film instruktazowy o tm puscic:D dobra bylaby sztanga z wypustkami:D na celulut i inne przyjemnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Trening na masę, a dieta na rzeźbę? To tak można?
Całe życie człowiek się uczy :)

Atra, dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Te z wypustkami to raczej do pionowego użytku aczkolwiek są też wersje dla bardziej kreatywnych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam z wypustkami w ksztalcoe kola sztange,tez sie nia poziomo modeluje:D

Zmieniony przez - preria w dniu 4/21/2015 10:10:28 PM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium