SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
tak sobie sklad sprawdzilam i maja sporo bialka dlatego pytam bo jem ostatnio duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Właśnie, pieczarki. Muszę zrobić listę co chłop ma jutro przynieść od mamusi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Mowie do corki, by nogdy papierosow nie palila! Ona to: "nigdy nie bede palila, bo sobie to obiecalam!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
w szkole mojej mlodej wszyscy pala ale ona jest bardzo anty ,mowi ,ze ja czesto namawiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
I oby tak sie nadal trzymala! Moja mum jara, jak smok, a ja nienawidze smrodu fajek.. i zal by mi kasy bylo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
sss...
tak sobie sklad sprawdzilam i maja sporo bialka dlatego pytam bo jem ostatnio duzo

ooo to zdanie wzbudzilo we mnie watpliwosci - z netu-Ze wszystkich grzybów to właśnie pieczarki (a oprócz nich prawd*****) dostarczają najwięcej łatwo przyswajalnego białka. Dzięki temu z powodzeniem mogą zastępować w diecie mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Yo, ale ile kg musialabus zjesc, by zastapic nimi mieso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
PUSHhard
I oby tak sie nadal trzymala! Moja mum jara, jak smok, a ja nienawidze smrodu fajek.. i zal by mi kasy bylo..

moja chociaz czasami potrafi mnie doprowadzic do szalu to jednak nie mam problemu z nia jesli chodzi o naprawde wazne sprawy (alkohol,papierosy,chlopacy czy nauke ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
Push, silna wola po mamie?

Closet, chorujący faceci są the best :D Przekaż, mu, że cały dział ladies jest razem z nim w tym ciężkim czasie

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Pożarłam właśnie sera śmierdziela lazura i tak mi dobrze :) Całe 100g + roślinne dodatki.
Hexe gdzie w kebabie, na siłce z żelastwem!
SSS ile lat ma twoja córka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium