SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Jur ... my tu chyba własnie dążymy do tego, aby móc jeść i wyglądać tak samo dobrze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Jur masz ciężkie kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt tutaj nie rozumie, że to jest wk*** poznawczy, a nie estetyczny :) I mnie nie o wygląd chodzi, tylko o zasadę. Że jak się robi zgodnie ze sztuką, to efekt powinien być przewidywalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
jur, popadasz trochę w paranoje. I nie wiem czy to takie rozsądne obniżać tak węglowodany. Mozesz sobie zaszkodzić.
My niestety nie rozwiążemy ani nie dopomożemy w Twoim problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jur, ja rozumiem o co Ci chodzi. Może napisz do Bziu czy Martucci albo faftaq'a na priv?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Albo poczekaj do Opola - w końcu Bull Ci załatwił konsultacje z p. Ślicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaszko - to od Saidy są makra, ja ich sama nie obcinałam. No hexe mnie rozumie :) Tu SERIO, serio, nie chodzi o 6 pak i dupkę na lato. Ja siebie lubię, jest ok i nie mam powodów do marudzenia. Chodzi DOSŁOWNIE, tylko o to, że to, co wg. całej mojej dostępnej wiedzy powinno działać - nie działa. I mnie to kurza, bo wydawało mi się, że mniej więcej rozumiem te zasady rządzące pracą nad sylwetką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Jur chciałaby być bikiniarą z natury

Zresztą chyba wiesz, że głodówka przynosi jednak u Ciebie rezultaty - obniża wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Set tez ma problem zastoju:/ ja poki co poszlam w dol,wie nie narzekam,ale tez boje sie dojsc do sciany. Mysle ze wtedy dla zdrowia psychicznego polubie ten mur. Waga nie jest wyznacznikiem,teraz waze wiecej o 4kg niz przed slubem a wymiary mam identylko bo wlazlam w suknie slubna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
istnieją też hormony...które mieszają...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium