SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
PUCH, mnie wkurza takie pierdu-pierdu. Rozumiem jak ktoś ma dużo pytań, ale wdraża jakieś zmiany, a nie ileśtam stron dziennika i ciągle stoi w tym samym punkcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
o właśnie musze swój uzupełnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
lubiekaszke
Właśnie zjadłam kawałek ciasta gryczanego z indykiem w sosie chili
a to ciasto to tak na wytrawnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
a z czym masz problem?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
PUSHhard
lubiekaszke
Właśnie zjadłam kawałek ciasta gryczanego z indykiem w sosie chili
a to ciasto to tak na wytrawnie?


Słodzone zmiksowaną gruszką ale jest gorzkie, bo z kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ruda, to nie jest jako taki problem, bo wykonuje to cw wg planu. ale mowie, strasznie spinaja mi sie kaptury przy wiosle polstanga jednoracz... i nie wiem, czy to uczucie przeskakiwania czegos, bo czasami slysze taki "klik", czy po prostu zesztywnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
przy wiosle hantla jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zara oblukam atlas,moze cos nowego wypacze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Preria, a probowałs przycogania drazka jednoracz na wyciagu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
PUSHhard
Ruda, to nie jest jako taki problem, bo wykonuje to cw wg planu. ale mowie, strasznie spinaja mi sie kaptury przy wiosle polstanga jednoracz... i nie wiem, czy to uczucie przeskakiwania czegos, bo czasami slysze taki "klik", czy po prostu zesztywnienie


Bo tam masz wymuszony tor ruchu a przy sztangielce nie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium