SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
Corum,nie trac czasu bierz go na sillce tylko spytaj czy szczepiony:D


No co Tyyyy....
Tak publicznie, przy ludziach mam go brać???

Ja nieśmiała kobieta jestem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ee tam, to samiec, styka , że rzęsami zatrzepoczesz i już gadzina będzie wiedział, o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Hexe hehehe ja ci moge pokazac fotki ktore sobie zrobilam telefonem w lustrze, te to wyszly przyzwoicie, nie jak ten chłam z aparatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
atraMento
Corum
atraMento
Hexe - wczoraj nad moimi fotami cały dzień siedzialam i ryczałam a dzisiaj stwierdziłam, ze nie wiem gdzie to +10 kg, wyglądam całkiem podobnie, tak samo tłuszczem zalana chyba w tych gabarytach już nie robi 10kg w tą czy w tamtą.


Atra - proszę... Waga jaka jest taka jest ale talia spada..
Ruszyłaś od początku - poleciało szybko - z reguły potem zwalnia. Przecież to normalne..

"Quidquid agis - prudenter agas - et respice finem"..
Będzie dobrze, tylko spokojnie, spokojnie..


Dziękuję za te słowa Corum Chyba sobie w stopkę wpisze tylko nie wiem czy przedostatnią linijkę czy ostatnią


A wiesz że to był mój pierwszy tekst w stopce jak tu trafiłam?
.

Pisz z moim błogosławieństwem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
PAN BUCZEK BIEDNY... nie ma z czego placic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
orzechem buczynowym no co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
ee tam, to samiec, styka , że rzęsami zatrzepoczesz i już gadzina będzie wiedział, o co chodzi


To jest akurat piekielnie inteligentny samiec.. Na same trzepanie rzęsami nie poleci.. O nieee...

Tutaj to już by wchodziły w rachubę działa duuużo większego kalibru.
Zresztą takiego co można na rzęsy łapać to ja bym chyba nie chciała.
Wybredna jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ajoojojojojojo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Corum

Tutaj to już by wchodziły w rachubę działa duuużo większego kalibru.

ile masz w biodrach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium