SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
teraz w dziennikach a to przepisik, a to pytanie o przepisik, a to pytanie o siłownie i inne pierdoły ... pogaduszki ...rozmemłane to takie wszystko jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale marudy :) a z tymi słodyczami, to tez nie wiem co radzić. na pewno zastępowanie owocami czy zdrowymi słodyczami raczej się nie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przynajmniej ja musiałam ograniczyć rygorystycznie do jednego owocu dziennie słodkości i wtedy mi w mózgu przeskoczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
dla słodyczomaniaka , jakim ja jestem jedyna rada odstawienie całkowiet na jakis czas , w domu zero słodyczy, aby nie kusiło, widzisz piekarnie , idziesz na druga strone ulicy , nie ma mozliwosci zastapienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
faktycznie po paru miesiacach organizm sie odzywczaił od mocno słodkiego i jak kiedys np moglam zjesc białą czekolade, tak teraz nie wezme tego do ust , nie mam ochoty na smieciowe słodkie. gorzka czekolada jedynie... no i ciasta pączulki i drożdżówki haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dokładnie: miesiac bez slodyczy najpierw... ja tak zrobilam i w sumie 3 miechy bez slodkosci, a tez lubilam przegryzac.. ale to trza miec w glowie i tyle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
zreszta, taka prawda, ze jak sie chce slodkiego tzn , ze za malo w sie zjada.... i w igole za malo sie je!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ja nie jadlam nic slodkiego od roku ,teraz dla mnie cos slodkiego to banan ,platki i cynamon ,cos bardziej slodkiego chyba by mnie teraz zmulilo i nawet mnie do tego nie ciagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Moze lezec na stole najsmaczniejsze ciasto i nawet mi slinka nie pocieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
chyba sie odzwyczailam na dobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium