SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kleine-hexe
W całych plecach?
gdziekolwiek :)

po klacie mam najwieksze zakwasy, po nogach mialam za pierwszym razem teraz czuje lekki dyskomfort po treniengu po plecach nie mialam nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Markoto, plecy czułam chyba raz - na ostatnim treningu. Wcześniej zdarzało mi się mieć zakwasy po wznosach z opadu w dolnej części
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
siatkówka kobiet - dużo pisku a wyniki nieprzewidywalny



wole męską siatkówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
kleine-hexe
Ja niestety zawsze byłam niegramotna, beznadziejna w grach zespołowych, chociaż lubiłam siatkówkę. skoki wzwyż, w dal, przez kozła i skrzynię - tylko z tego miałam piątki.


ja też i biegi długie jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja w biegach bylam czworkowa, nigdy nie lubialam biegania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Kessik, bieganie to moja zmora. Byłam jedną z gorszych w klasie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
ja w szkole też nie lubiłam, dopiero niedawno oswoiłam się z bieganiem.
WF wspominam raczej jako przykry obowiązek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Musze sie wam pochwalic, wczoraj kupilam kolorowe legginsy na trening, takze dolaczam dow aszego klubu kolorych ledzinsow :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kleine-hexe
Markoto, plecy czułam chyba raz - na ostatnim treningu. Wcześniej zdarzało mi się mieć zakwasy po wznosach z opadu w dolnej części
wznosy robisz cc?? ja juz nie wiem jak mam to robic, chyba ktos pownien stac za mna i sprawdzac czy mi sie napina cos na plecach czy rekami ciagne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fuu bieganie na zimnym stadionie:/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium