SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Plecy, nogi, sesje kardio - my na scenę chcemy bardzo :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ale jak sztange w kształcie koła, coś cie w sklepie chyba oszukali!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzw sztanga rotacyjna. Uzywa sie jej dla uzyskania kolorow teczy zamiast tatuazu ew zamiast kakala przed zawodami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
preria - to słynne modelowanie sztangą obrotową. O dziwo - i tu serio nie żartuję - podobno skuteczność jego jest potwierdzona eksperymentalnie. Zapoznanie się z tym badaniem przewróciło mój światopogląd do góry nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja do tej pory jestem w szoku i chyba od lipca wroce do rotacji,przynajmniej wtedy mam spokoj bo ano kot ani maz nie odwazaja sie podejsc do mnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Co sie dzieje znowu z forumem? Czy wpisy przed wyemitowaniem są czytane i zatwierdzane przez etatowych czytaczy i zatwierdzaczy postów u których aktualnie nastepuje zmiana warty i spowolnienie procesu czytania i zatwiedzania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Jur, chciałam Ci podziekowac,bo dzięki tobie odkryłam, jak prawidłowo zaciskac paski do MC Niby wcześniej widziałam filmik i sądziłam,że robię to wg instrukcji, ale pomagały mi te paski średnio ... Dopiero jak napisałaś,że poprzez obrót reki one zaciskają się bardziej, odkryłam,że zawijałam je nie w tym kierunku co trzeba Różnica jest kolosalna !

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
forum muli dziś okrutnie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poziom cenzury osiagnal apogeum. Jeszcze pare spamiar wejdzie to pizgnie to forum w kosmos:D nie no chyba po prostu sie znow muli,czyt.zmiana oprogramowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi paski by sie przydaly do sciagania drazka,moj jest tak gruby ze nie obejmuje go stabilnie dlonia i sie boje ze mi sie wymsknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malutka się dokształca ; )

Następny temat

Temat: FIBO z perspektywy ActivLab - Nie było Cię? Żałuj - Sprawdź dlaczego !

WHEY premium