SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Brawo za udany trening ! Co do fota ja czasem tez odpuszczam ...a bywa że zdąże zjesc i nie ma co fotografować :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Poran przynajmniej zdążysz zrobić fotkę jedzenia. Ja zwykle na redukcji jem już w trakcie nakładania na talerz i później nie ma co fotografować

I trochę zazdroszczę takiego klasycznego treningu, czasem mam ochotę wrócić do normalnych treningów na silce, no ale wszystkiego na raz się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mi tez sie nei chce robic zdjec%) tym bardziej na glodzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
bo na redukcji szybciej sie je niż myśli o fotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
porandojin

Nie należę do osób, które gdy są głodne to ładnie dekorują talerz, stąd też moje zdjęcia nie porywają instagramową mocą.



nie muszą , nie mają one na celu zakłamywać rzeczywistości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950


Kolejny udany trening w tym tygodniu. Nic tak nie cieszy, jak progres.



Ściąganie drążka -świeżo nasmarowany wyciąg, ale walka z tym samym ciężarem nadal trwa (żebym się nie odchylała za bardzo w ostatniej serii).
Wiosło – zdziwiłam się dzisiaj lekko, bo okazuje się, że moja lewa ręka w tej chwili zrobiła się silniejsza niż prawa w tym ćwiczeniu. Prawa ledwo dała radę, więc następnym razem muszę zacząć o niej w myśl zasady „najpierw silna a potem silniejsza”.
Wyciskanie – jestem bardzo zadowolona, chociaż w pierwszej serii żałowałam, że nie wzięłam 10kg, to jednak ostatnia zweryfikowała wszystko i było na styk.
Unoszenie hantli – za szybko chciałam przeskoczyć na 4ki i po pierwszej serii zmniejszyłam na 3ki.
Face Pull – do kontroli.
Unoszenie przodem – lekki, bolący progress.
Prostowanie – prgress.
Uginanie – czyżbym czuła, że rosną mi bicki?
Allachy – dalej się uczę, ale chyba pomyślnie.
Plank – super, czułam jak mocno napięłam wszystkie mięśnie.
Rowerek – jak zwykle.

Jedzonko – za późno zjadam chyba kolację, bo zawsze idę spać z uczuciem lekkiego zapchania.





Proszę kontrolę Face Pull






Zmieniony przez - porandojin w dniu 2019-04-06 00:38:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Łopatki powinny być cały czas ściągnięte,a praca powinna odbywać się tylko w stawie ramiennym. Brakuje jeszcze komponenty rotacji zewnetrznej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
TomQ-MAG
Łopatki powinny być cały czas ściągnięte,a praca powinna odbywać się tylko w stawie ramiennym. Brakuje jeszcze komponenty rotacji zewnetrznej.


To będzie trudniejsze do nauczenia niż myślałam.

Czyli nie trzeba prostować całkiem rąk do przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Masz na myśli wypuszczenie łopatek w przód i ich ściąganie co powtórzenie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

Następny temat

Pomoc z brzuchem

WHEY premium