SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
moze tak sie zdarzyc ze Twoje cialo obecnie jest tak dysfunkcyne, ze bedzie bilal nawet dobry ucisk palcem terapeuty, stopniowo trzeba wszystko porozbijac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jw ale wówczas to należy się wybrać do terapeuty na diagnozę i odpowiednio dobraną terapię jeśli jest tak duża wrażliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
BPL-G
jw ale wówczas to należy się wybrać do terapeuty na diagnozę i odpowiednio dobraną terapię jeśli jest tak duża wrażliwość.

Już poluje na jednego. Chociaż myślę, że muszę się zawziąść w końcu i pokonać sama siebie.

TomQ-MAG
moze tak sie zdarzyc ze Twoje cialo obecnie jest tak dysfunkcyne, ze bedzie bilal nawet dobry ucisk palcem terapeuty, stopniowo trzeba wszystko porozbijac


Znam ja ten "palec terapeuty" A szczególnie łokieć na gruszkowatym


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2019-03-26 13:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Witaj koleżanko z działu Życzę powodzenia w konkursie, fajnie, że wróciłaś


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2019-03-26 19:37:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
widze ze kolezanki sie powoli odnajduja to dodatkowa motywacja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964


Dzisiaj bardzo pracowity dzień. Od rana na nogach i sprzątanie domowej siłowni na strychu.



Ściąganie drążka dzisiaj jakoś ciężko poszło. Z ledwością dałam radę. Prawie zniechęciłam się do dalszego treningu.
Wiosło hantlem - dobrze.
Wyciskanie hantli na skosie - na początku wydawało mi się, że dołożę w ostatniej serii, ale dobrze zrobiłam pozostając na tym ciężarze.
Unoszenie hantli - wiecznie piekące 2,5kg.
Face pull - weszło dzisiaj fajnie. Nie wiem, czy weszło, gdzie trzeba ale weszło. Chyba polubiłam to ćwiczenie.
Unoszenie hantli w przód - normalnie.
Prostowanie - ok.
Uginanie - bez zmian.
Allachy - powoli chyba opanowuję odp ruch.
Plank - ostatnia seria całkowicie dobiła mnie.

Po treningu powrót do sprzątania, łącznie ze spacerem farmera po schodach z meblami (-"
Teraz padam na twarz i wszystko mnie boli.

Podjadłam sobie w końcu mojego eksperymentalnego spagetti.
A na śniadanko była owsianka z żurawinką i rozdrobnioną malinką ( chyba nie było sensu jej wbijać w menu).








Zmieniony przez - porandojin w dniu 2019-03-27 00:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
A co experymentalnego w spaghetti? Wygląda na klasyka...
Żeby nie było, wygląda na smacznego klasyka:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-03-27 08:27:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Dla mnie klasyk jest z torebki (-;
A tak serio, to za każdym razem inaczej coś robię. Teraz przesmazylam cebulę z papryką i mięsem, potem sos A na końcu seler naciowy (pierwszy raz dawałem i dlatego eksperyment).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
seler naciowy fajny dodatek, czasem na redukcji wcinam ot tak surowy zeby sie czyms zapchac jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964


Dzisiaj odpoczywałam, a dzień był naprawdę piękny. Już dawno nie było tak słonecznie i przyjemnie.

Dzisiejsze menu zjedzone późno wieczorem, bo byli goście i głupio było wyskoczyć z osobnym jedzeniem. Serniczek na drożdżowym spodzie kusił z glodu Ale nie tknęłam.








Zmieniony przez - porandojin w dniu 2019-03-28 01:00:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

Następny temat

Pomoc z brzuchem

WHEY premium