SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
skint73
Krótkie podsumowanie mojej pierwszej w życiu "amatorskiej" redukcji
Waga start 105 kg, dzisiaj pierwszy raz ważone - 93,3 na czczo (masakra).
Pas dzisiaj 88 cm.
Uprzejmie proszę o zdrowe podejście do tych zdjęć, gdyż dla mnie redukcja oznacza spalenie tłuszczu z brzucha głównie, także raczej nie ma co porównywać do zawodowców prezentujących swoje zdjęcia wcześniej

Ja jestem zadowolony z efektów, a zapewniam, że na żywo wygląda to jeszcze lepiej




ważne że tobie pasuję dobrze jest bedzie jeszcze lepiej :)

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-05-11 11:31:23

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Dziękuję Snara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12279
Widzę, że większy poziom się szykuję ;)
Więcej takich zdjęć, motywuje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
Danielu dobrze wyszlo powodzenia w dalszych wzmaganiach

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Skint, widze ze pod sylwetkę fitness się robisz :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
Skinny skint teraz jest :) dobrze reducja wyszla, cel zamierzony osiagnoles :) gratulacje wyrwalosci!

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Elegancko skint, teraz tylko dokładać dobrej jakości mięcha :)
Dobrze, że coraz więcej osób przekonuje się do redukcji, czasy wiecznej masy w końcu przemijają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Trzeba było chociaż spróbować redukcji. Dopiero się teraz przekonałem, ile poświęcenia i ciężkiej pracy potrzeba do palenia bf. Choć muszę też przyznać, że sprawiło mi to dużo radości. W przyszłym roku będzie jeszcze lepiej, gdyż z każdym dniem nabieram doświadczenia w odpowiednim żywieniu.

Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowa. Teraz już musi być tylko lepiej

Jestem ciekaw jak teraz będzie wchodzić bombka przy jednak niższym bf i rozkręconym metaboliźmie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
A coś tam kratę już widać Skint? Szkoda, że nie dałeś fotki całej sylwetki. Z wagą ładnie zjechałeś powiem szczerze ;).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
miczelx
To jest taka forma zachowawcza bym powiedzial bardziej naturalna niz kiedykolwiek wczesniej
waga waha sie bardzo w zaleznosci od poziomu glikogenu i retencji tym samym
88-94kg, na focie z 91kg
to nie jest koniec wycinki wiec nie czas na porownania, jak forma sie poprawi to wstawie fotki poczatkowe i opisze progres


zaj**ista forma ;] gratulować

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok + tribulus

Następny temat

Boląca nerka

WHEY premium