SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Wygląda na dużo więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
pater007
micz czekał z fotą żeby otworzyć konkretnie nową TCHP


foty robione w sobote

pro kozacko

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
Dzięki Micz, ja obserwuję TCHP od pierwszej edycji i chyba jeszcze nie widziałem Cię na redukcji,albo było to dawno, a służy Ci, jest bardzo dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
wielki plegar pro, zazdraszczam! gratulacje!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
I druga dupa robi sie na plegarze i o to wlasnie chodzi Pro,
Ostatnia redukcja byla rok temu, porownania dawalem w TCHP 17, pozniej zaszalalem z masa i dolozylem z 20kg ,nastepnie 5 miechow przebimbalem na offie wiec rok stracony, ale ja juz sie nigdzie nie spiesze.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15722
pro 100 masz jakies foty nóg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
Nie ćwiczę nóg bo mam rozwalone kolano.... żartuje, w udzie 71cm , na masie jest poprostu duże, nie widać szczegółów w ogóle, ale wrzucę żeby nie było że nie mam nóg, zdjęcie zrobiłem 1min temu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15722
no to nie ma opcji ze tylko 98kg mam taka sama "gule" na lewej nodze jak Ty... jak rozstawiasz nogi przy cwiczeniach ?? przysiady, prasa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
98, mam "drobne stawy" tak się to chyba nazywa, obszerne mi wyj.ebały po przysiadach z dużym ciężarem, zakres powtórzeń "4-8" ogólnie jak ktoś ma problem z nogami to 4 serie w takim zakresie pow. robi robotę.
Rozstaw stóp trochę szerzej niż szerokość barków i stopy lekko na zewnątrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15722
to chyba mam to samo bo na prawej nie mam czegos takiego... tyle ze nie robie nog na duzym ciezaze tak maks 130x8 bo mam łękotki pouszkadzane w lewym kolanie;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok + tribulus

Następny temat

Boląca nerka

WHEY premium