SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 417771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Poziom BF konieczny dla zachowania funkcji życiowych dla kobiety to 10-12%. Te 7% między bajki włóż
To nie miejsce na tego typu dyskusje, ale radze poczytać o konsekwencjach spożycia nadmiernych ilości białka przez kobietę, nieco inaczej się to przedstawia niż w przypadku nas facetów. Z mojej strony EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Bedziesz z aktywnie startujaca kobieta to pogadamy, ja z taka zyjepzdr eot too

Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 2013-12-15 14:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trzeba było od razu że jest na bombie to bym nie drążył tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Nie jest na bombie, ma zryte pod beretem na punkcie bf% i to jest jej bomba... psychiczna, aczkolwiek testy krwi itp co 6tyg wykonywane aby monitorowac sprawe i wszystko gra narazie mimo tak wysokiego bialka i niskiego bf ( co jest wdl mnie tez niezdrowe, ale babie nie przegadasz przeciez...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Bialka nie bylo dawane specjalnie tyle moim zdaniem jest sporo ale musialem kcal wypelnic i sprawic zeby glodna nie chodzila moja kobieta jest miesozerna i potrafi zjesc tyle co ja .
Wiec musialem pogodzic wszystko razem zeby zadowolona byla z jedzenia. Dajac wiecej tluszczu mniej bialka nie najadala sie do konca i patrzyla mi w talerz hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
7-8% u kobiety to świetna forma startowa.Trochę trudno jest mi uwierzyć,że nawet startująca kobieta trzyma ten poziom BF przez cały rok.Pamiętam Ewę Kryńską,kiedy startowała na M.Św. gdzie zajęła 3 miejsce.Trenowaliśmy w tym samym klubie i do dziś pamiętam jak wyglądała i się czuła.Twierdziła wtedy,że ma ok.8%BF Formę miała nieziemską!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Bodyline - tak to jest jak ktos ma bzika i nie wytlumaczysz ze zdrowiej jest miec nawet te 15% bo po co trzymac taki niski caly rok? przeciez codziennie sie nie startuje... Co do samopoczucia, to nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia czy sprawa indiwidualna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ziomeczek 100kg 16 tyg na cyklu i leci dalej

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47670
Jaki wzrost ? Bo wygląda na więcej jak 100kg

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
SpAiro_
Jaki wzrost ? Bo wygląda na więcej jak 100kg


wzrost 180cm może na debiuty wyskoczy jak wszystko pójdzie dobrze

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok + tribulus

Następny temat

Boląca nerka

WHEY premium