SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28932 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
ladnie mocny.powodzenia w spelnianiu marzen.mi sie nie udalo niestety... wycisnalem 197,5 a 200 z racji za wysokich stojakow i bledow przy wystawianiu(sam wystawialem i polecialo na brzuch ze musialem kontrowac) nie udalo sie wycisnac.za to pozniej w nerwach pyklem 160 serie na 15 powt pozniej kontuzja i juz do ciezarow nie wracam.pompuje sobie i fitnesuje.jak patrze na te foty wszystkie to kusi mnie do zlego
nie ma sie co oszczedzac trzeba robic co sie kocha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
aDw - trafiłeś we wszystko..... ;) 4 tygodnie dłużej redu by musiało być. a btw nie kręciłem cardio tylko 25 dni przed po 30 minut i to kolejny błąd... a co do aresnału to każdy był zdziwiony, że taki mały arsenał a efekt nawet jest.

A teraz będzie wieksza masa/ dłuższa redukcja/ wiecej arsenału(wiek juz pozwala na zabawe)
A to zdj właśnie w dniu zawodów jak widać forma była mniemrawa na 2gi dzień wyglądało to już lepiej

troche zaspamowałem. Pokaże się na koniec masy tutaj byście mogli ocenić czy coś poszło ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muczakos coś z tą formą do końca nie trafiłeś albo podlało na ładowaniu albo się nie odtłuściłeś do końca lekko za mgła wszystko chyba ze wina foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
muczakos fajnie ale ten po prawej w bialej koszulce wyglada strasznie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Barano - ładowanie nie wyszło wql. / odtłuszczenie robiłem po swojemu mało cardio... i jednak to lipa ;) Z formą nie trafiłem bo narobiłem błędów i jedynie co to moge być zły na Siebie, lecz finał mnie zadowalał i też było 6ste miejsce jak dla mnie na debiut dobrze wiadomo, ze głodny wyższej pozycji byłem ;)

Mocny - ten " pan " ma chyba +45/55 lat dokładnie nie wiem ale wyglądał naprawde bardzo dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Mocny to chyba forma zycia co ? Forma zacna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
to jest forma po grypie i melanzu i parodniowym obzarstwie i kilku treningach. mowie i obiecuje Wam po raz kolejny. ja Wam jeszcze pokaze!!! mega mocna forme!!

muczakos mi tam chodzilo o wyraz Jego twarzy na tej focie. nie chcialbym Go w nocy zobaczyc

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Mocny jaka waga? I co leci na ten czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Waga ok 90 tylko zauwazylem ze jak z 70 dobilem do 90 to bylem mniejszy niz teraz. jeszcze nie dawno bylo ok 88-87kg ale jakosc jak na mnie bdb. teraz wskoczylo 2-3kg a roznica taka ze jestem w szoku. bydle ze mnie tylko szkoda ze takie niskie aktualnie leci cypio i deca jakis czas chyba jkuz sie rozkrecilo skoro kg wskakuja. teraz zmniejszam dawke deci i dodalem tren. test cypio caly czas jako baza bedzie leciec. od jutra GH. od 18 listopada insa przez 28dni. teraz czas na mase ale postaram nie zrobic z siebie swini a kawal koksa

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Muczakos,proporcje bardzo fajne.Dotnij i będzie pudło.
Mocny,Ty masz dobry gen jak się okazuje tylko zbyt często wygrywa Twoja "druga" natura
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Boląca nerka

Wiecej