SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 417976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
na weryfikacji 180/75.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
Marian 87.
Pat gruba waga! podrzucę jeszcze filmik dzień po zawodach z treningu i raczej już się tu nie pokaże przez długi czas



hmmm pospieszylem sie z moim wczesniejszym komentarzem bo na iPhonie filmiki mi nie dzialaja czasem,
Marian - nic osobistego serio ale nie widze w twojej sylwetce niczego co kwalifikowalo by cie do jakiegokolwiek "PRO"
Jest tak chudo ze nie wiem co ty robisz w dziale doping, ty ledwo natural jestes
Ja idealny nie jestem i nie uwazam sie za takiego i dlatego tez nie wklejam swoich fot na kazdej stronie,
Jedynie czego moge ci pogratulowac to wysokiego mniemania o sobie
Nic do ciebie nie mam tylko pisze jak to widze a forum i ten temat jest po to by wyrazac swoje opinie.

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mihan no widzisz Marian dla Ciebie wyglada na naturala, a towar leci normalnie, trening jest git, micha dziala,
nie kazdemu jest dane byc dzikiem i Marian nigdy takim nie bedzie chocby wbijl caly towar swiata.
Taki to sport

Konamb super forma.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-11-25 16:42:33

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470249
Mihan nie wiem co ćpiesz ale dobry towar sam mnie nagle nazwałeś, PRO a potem się z tego wycofujesz, PRO to ja jedynie jestem i będę w forumowym konkursie bo tak to nazwali nigdy mi nawet do głowy nie przyszło, że mógłbym być pro. moim głównym celem jest wyjsc w ifbb w górnym limicie klasyka czyli ok. 100g brakuje w formie ok. 6 kg cel na najbliższe 2 lata. nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. a jak chcesz zobaczyć jak jest chudo to przylec z jueseja, zrobimy trening i zobaczymy czy jest tak chudo jak piszesz P.S nie mam gena, coś tam walcze na NACu wszedłem do finału Mistrzostw Polski więc jakoś chyba wyglądam skoro sędziowie tak zdecydowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
miczelx
Mihan no widzisz Marian dla Ciebie wyglada na naturala, a towar leci normalnie, trening jest git, micha dziala,
nie kazdemu jest dane byc dzikiem i Marian nigdy takim nie bedzie chocby wbijl caly towar swiata.
Taki to sport

Konamb super forma.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-11-25 16:42:33


Dlaczego niby nie mogl by byc dzikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bo nie ma do tego predyspozycji.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Marian jest wysoki, widzialem fotki na fb na masie obok innych osob i widac bylo ze jest wiekszy od "dzikow" Wzrost robi swoje, dlugie kosci, dlugie miesnie itd

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja mysle ze mogl by byc calkiem dobrze nabity gosc za pare lat, wiadomo jest wysoki itp, ale ja nie mowie ze ma byc nabity i 3d jak Heath, ale na PL warunki moze byc bardzo duzy kon, tylko po 150g miesa na posilek nie tedy droga wszystko sie da, Ty najbardziej mi tego odowodniles Micz, ty 3? lata temu wygladales jak ogorek, no totalny bez obrazy dzis tutaj wygladasz jako jeden z najlepszych, po prostu wzieles sie za siebie, i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mm ja wygladalem dokladnie tak samo jak teraz tylko mialem 10kg wiecej smalcu,
i walenie 1,5g testo 800mg trenu 1g bolda antkow mety i varu tego nie zmienilo, nie stalem sie dzikiem i nigdy nie bede duzy bo NIE MAM PREDYSPOZYCJI,
Trenuje od 15stu lat, wiekszy niz jestem juz nie bede a nawet jesli to nie wiele.
Wyciac sie kazdy moze i tym poprawic swoj wyglada, ale zbudowac mega mieso moga bardzo nieliczni
I ja wcale nie "wzialem sie za siebie" , tylko zrozumialem ze koniec przygody i moge juz tylko poprawic wyglac wycinajac.
Dla mnie to jest osobista porazka a nie sukces.



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-11-25 16:55:06

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470249
dobra puenta kończąca temat, bo nawet dawkami pewnych rzeczy się nie przeskoczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok + tribulus

Następny temat

Boląca nerka

WHEY premium