SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 417970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bardzo dobrze, opalenizna tez robi swoje.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Marian zmiany bardzo duze widac na kazdym nowym zdjeciu. Ladnie Ci to idzie.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470245
dzięki Panowie. Do ewentualnego startu jeszcze kupa czasu jeżeli się zdecyduje, więc jadę z koksem dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bardzo mi się podoba. Mimo tego ogromnego wzrostu udało Ci się wrzucić bardzo dużo mięska. Wiesz co robisz, oby tak dalej

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Marian dobra forma

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Muczakos: forma zaj**ista, w tak młodym wieku taka forma-szacunek

Marian: to zdjęcie kapitalne Talia bokiem taka wąska, że aż się dokładniej przyglądałem, żeby sparawdzić czy dobrze widzę. Całokształt sylwetki bdb, nawet łydka wygląda proporcjonalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470245
wielkie najbardziej w tej pozie jestem zadowolony jak udo poszło, zwłaszcza dwójka, poślady i że pomimo 194cm zaczyna to fajnie wyglądać

znalazłem fotkę w porównywalnych warunkach, trochę inne światło i aparat.
Po lewej jakieś dwa tyg. przed robieniem fot do MR. SFD jakieś 96-97kg, wrzesień 2012, po prawej dzisiaj rano 106kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
kurczę super to się prezentuje, we wrześniu patyczek a teraz klasa. mimo to jednak myślę ze kolejne 10kg i już będzie napawdę miazga :)

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470245
nawaliłem tam trochę byków w poście... na odwrót foty ale zaznaczyłem na szczęście na fotach także każdy ogarnie

Maryn jak wszystko będzie się układało po mojej myśli, bo niestety dużo czynników wpływa na ten sport, to mój cel jest wiadomy 103kg max na weryfikacji do klasyka i po ładowaniu to będzie 2-3kg więcej w mega formie i na to będę zap*****lał, kiedy będzie to będziepóki co jest plan, żeby wystartować wcześniej i nabyc jakieś doświadczenie na masie już nigdy nie będę się zalewał raczej drastycznie 115kg z widocznym brzuchem przyjmę w ciemno

Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2013-07-31 12:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Marian, to porównanie to już konkret. Udo rewelacyjna zmiana, całokształt (może oprócz już formy i jakości jako takiej) na duży plus.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok + tribulus

Następny temat

Boląca nerka

WHEY premium