SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 19 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 418197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21608 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871065
Miczel w końcówce też nie wrzucałeś żadnych spalaczy, tylko teść leciał? Piękna forma, pozazdrościć bfu
Wrzucę też coś od siebie, póki jeszcze forma się trzyma








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przemo, skoorwisynku jestem z Ciebie tak dumny, ze sobie nie wyobrazasz. Piekna forma!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21608 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871065
To teraz tylko czekać aż skończysz poślubne opierdzielanie, i mam nadzieję że masę pomożesz mi tak ogarnąć, że na wiosnę będziesz dumny 2x bardziej! Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
prz1993 bardzo dobra forma, estetycznie i proporcjonalnie... i ten wiek
Micz rewelka! podaj jakiej wymiary jak mozesz
ja zwalilem 10kg, 11cm z pasa i tak jak mowisz ludziom sie to bardziej podoba niz 104kg szczegolnie tu w usa gdzie 8 na 10 osob jest gruba
ale powoli koncze wycinke bo troche sie teskni za wymiarami ale juz NIGDY tak wysokiego bf

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20550
Micz rewelacja!!właśnie takie coś chciałbym osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
prz1993 sog nie wchodzi piekna sylwetka !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
tomi444
wczoraj w pracy sredniaczki padali pół przytomni po strzale z otwartej.


Ja nie mowie tutaj o sttrzale z partyzanta - ja tak juz np. nie bije po tym jak mi ostatnio kolesia(chociaz on tam garde zlapal, ale mu nie pomogla) Rka zabrala na sygnale, typ kilkuktornie odzyskiwal i tracil przytomnosc.

Znajomy 120 kilo wszedl w wymiane z typem 80 kilo, typ bym na tyle kumaty... ze przy wymianie moj kolega wysiadl kondycyjnie, jeszcze chwila i by bylo ciezko... na szczescie, drugi kolega przewidzial dalszy przebieg akcji i wzial delikwentna odepchnal i kazal mu sp*****lac

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
micz bf startowy juz . gratuluje naprawde kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Miczel, jesteś piękny! (no homo)

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Przemo, to trzecie zdjęcie rewelacyjne. Bardzo estetycznie

Micz - nie ma co pisać, warto było czekać na foty.

Marcel, zgadzam się, technika na pierwszym miejscu. Z doświadczenia Choć u mnie technika i masa, to ideał. Rok temu składałem Nacjola na treningu jak chciałem, choć siłowo dużo lepszy ode mnie był (dzięki Nacjol za fajny trening)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok + tribulus

Następny temat

Boląca nerka

WHEY premium