SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Amber872.
Torcik kwadratowy?
Giry dobre, ale mnie to ciekawi teraz ten Twój eksperyment udało się go wykonać?


Niestety nie.. złapałem grypę żołądkową, także mam dzień nieplanowanej redukcji - 2000kcal z czego bliżej nieokreśloną ilość zwróciłem... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Nalej coli do szklanki, odstaw do wygazowania i pij małymi ilościami, mi zawsze pomaga trochę przy takich dolegliwościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Misiek_masownik
Nalej coli do szklanki, odstaw do wygazowania i pij małymi ilościami, mi zawsze pomaga trochę przy takich dolegliwościach


Piłem gazowaną xD generalnie jak wróciłem do domu koło 20.00 to od tamtej pory spałem, albo budziłem się żeby wymiotować, także sumasumarum spałem koło 12godzin i kibelek odwiedziłem 5 razy... waga rano 89,2kg - ostatnio tyle ważyłem grubo ponad rok temu xD woda zeszła, dziś już trochę lepiej się czuję, także atakuję wieczorem siłownie :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Następny się pochorował
ale super że już czujesz się dobrze i tak szybko Cię to puściło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Dobra gira, zdrowiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Prawilna gira, smakowicie wyglądający torcik w nowym formacie, udane zakupy - brak jedynie zdrowia także .... ZDROWIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Amber872.
Następny się pochorował
ale super że już czujesz się dobrze i tak szybko Cię to puściło


srubex23
Dobra gira, zdrowiej!


Doris.K
Prawilna gira, smakowicie wyglądający torcik w nowym formacie, udane zakupy - brak jedynie zdrowia także .... ZDROWIA !


Dzięki wielkie, ale już Szmexy wyzdrowiał, nie ma na mnie mocnych xD "odwodniłem się" i jadę dalej :) jedyne co dziś nie wyszło, to zjedzenie 3300kcal :D zabrakło ze 100-150, a i tak kolacje w siebie wciskałem :D

Dziś wypadł PUSH - hipertrofia i powiem tak... nie pamiętam kiedy tak się ostatnio zorałem takimi małymi ciężarami :D postawiłem dziś na technikę, czucie mięsniowe i wydłużanie fazy negatywnej i dało mi to konkretnie po dupie, ale to piękne uczucie czuć w każdym ruchu trenowany mięsień i czuć, że to on nie daje rady, a nie mięśnie pomocnicze :D

TRENING
1. Wyciskanie hantli skos dodatni 5s -> 10x33kg / 10x33kg / 9x33kg / 8x33kg / 7x33kg - piękna sprawa :D kąt nachylenia ok. 45 stopni.
2. Wyciskanie sztangi leżąc 5s -> 10x80kg / 8x80kg / 7x80kg / 5x80kg / 10x60kg - no właśnie xD ciężar mówi sam za siebie, a klatę paliło niemiłosiernie
3. Wyciskorozpiętki 5s ->8x21kg / 8x19kg / 8x17kg/ 8x17kg / 9x17kg - wydarłem mordę i jakoś w ostatniej serii wymusiłem trochę więcej, klata była spuchnięta fest, żyły, prążki, wszystko xD
4. Wyciskanie hantli siedząc 5s -> 8x25kg / 7x25kg / 10x23kg / 8x23kg / 7x23kg - tutaj tak samo skupiłem się na pełnym zakresie ruchu i czuciu barków
5. Wyciskanie sztangi wąsko skos dodatni 5s -> 12x50kg / 11x50kg / 9x50kg / 8x50kg / 8x50kg - triceps już miał dość :D

Cardio - 15minut intensywnego marszu na bieżni, zacząłem z pulsem ok 60% maxa, skończyłem z około 85% maxa xD

Jednak nie chciało mi się nagrywać nic, robić fotek czy nawet pozować :D także nic więcej prócz rozpiski nie mam :) tylko check form przed wyjściem na siłownie xD




Jak wróciłem, to nażarłem się jak prosie (zdjęcia kolacji niżej), ale jednocześnie załamałem... napisał do mnie na fejsie chłopaczek z siłowni (48cm w udzie...) co sądzę o dianabolu i czy mu polecam... na pytanie czy wie jak to działa, jakie są skutki uboczne i po co to jest dostałem odp. "Wiem, że po tym masa idzie :D"... także napisałem co o tym myślę i co o nim myślę i się chłopaczek na mnie obraził... ja nie wiem co Ci ludzie mają, że towar traktują jak cukierki o.O załamka jakaś po prostu... gość między seriami robi przerwy 10minut i może kilka kropli potu czasem u niego widać po całym 2 godzinnym treningu, na którym zrobi może 16-20serii.... ehh....



+ 4 duże mandarynki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 796
Brakuje troche dołu brzucha i skośnych by dopełnić do ładnych górnych kostek. Udo natomiast pierwsza klasa, takie mi sie marzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Co to na 1 zdjeciu? oO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Hwympsh
Brakuje troche dołu brzucha i skośnych by dopełnić do ładnych górnych kostek. Udo natomiast pierwsza klasa, takie mi sie marzy.


Dół brzucha po prostu jest zalany :D a skośne - tutaj to albo rybka albo ci...a - albo masz mega super ABS, wszystko widoczne jak ta lala, albo masz mega wąską talie, przez co obręcz barkowa i nogi wydają się większe :) skosów nie zamierzam robić, szkoda mi talii, która jest dość wąska wg. mnie :) Dzięki, ale udo też trochę pozostawia do życzenia mimo wszystko :)

Creative
Co to na 1 zdjeciu? oO

Pizza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium