SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
maszyny nigdy nie zastąpią wolnych ciężarów

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
ok , dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
siema. Mam problem bo jak jeszcze nie trzymałem sie diety i nie chodziłęm na siłownie to zjadałem codziennie dużo wieprzowiny... Teraz jak stosuje diete i np. dziś mama usmażyła schabowe, nie wiem czemu ale mieso wieprzowe jakby to powiedziec "śmierdzi", nie chodzi oto że jest nie świeże albo źle usmażone... Czy to normalne? Ostatnio jadłem ją 2 mies. temu bo diety sie trzymam i tylko z mies to kurczak i czasami ryba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Jako, że mój dziennik mało kto przegląda i nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, pytam tutaj:

Po treningu mięśni ud, w przeciwieństwie do całej reszty ciała, gdy stoję moje mięśnie ud są miękkie, a nie spompowane.

Trening wygląda tak:
przysiad 4 serie
wykroki 3 serie
przysiad z wyskokiem 3 serie
żuraw+uginanie nóg leżąc 3 serie
MC na prostych 4 serie
łydy na maszynie 3 serie
łydy na suwnicy smitha 3 serie

Jaki może być tego powód? Czy jest to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tym sie przejmujesz ze masz flaki po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
ważne żeby na następny dzień czuć mięśnie nóg :D wczoraj tak doj**ałem że dziś jak chodzę to czuje że trening był dobry , ja jeszcze dodatkowo po treningu rozciągam nogi na maxa jakieś 5 minut

Zmieniony przez - f3dorr w dniu 2013-03-23 13:21:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
No jak ktoś nie rozciąga, to trochę lipa z jego strony, ale trening nóg z czwartku czuję jeszcze dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
V2: po treningu aerobowym ładować glikogen za pomocą banana, czy sobie darować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
ja po bieganiu dawałem jabłko zamiast banana nie wiem czemu ale gdzieś czytałem że jabłko też dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jestes na redukcji ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium