SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
co? haha niesamowite myślenie, ale chodź na PW jak chcesz wiedzieć, bo tu nie będzie śmietnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rutkow
tylko tu zadaj sobie sam pytanie , czy progres jest dzieki temu ze wskoczyłeś na bombe czy dieta i trening jest ok

+1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
kotlet95
Kacperloo
woda będzie się zbierać na każdej krecie, na mono kapkę więcej. po cyklu Ci zleci i odsłoni mięśnie :)


Brałeś już kiedyś kreatynę?
Jest wiele czynników składających się na to

No ja jak Rutkow. Pod względem zachowania jesteś moim idolem Antoś.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2013-02-08 21:28:05



Tak, brałem mono i brałem jabłczan.


I widziałem po sobie gdzie więcej wody się zbierało, przyrosty podobne i dieta taka sama..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 292
Co polecacie na zbicie nadwagi i zrobienie z tego masy miesniowej ? waga 98 kg wzrost 182cm ( chodzi mi o suplementy )

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
cieżkie pytanie - dieta jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1800
jak mam dietę na masę, a jest weekend, w który lubię sobie pospać do 12tej, 13tej to mam wstawać o 7mej na twaróg, potem o 10tej na kanapke czy dać se siana? bo nie chcę żeby mi kradł mięśnie podczas snu to raz. jesli nie wstawać to czy potem "nadrobić" te posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 292
rutkow .
diety nie ma jeszcze , na razie zaopatrzam sie w potrzebne rzeczy :)

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Kacperloo
jak mam dietę na masę, a jest weekend, w który lubię sobie pospać do 12tej, 13tej to mam wstawać o 7mej na twaróg, potem o 10tej na kanapke czy dać se siana? bo nie chcę żeby mi kradł mięśnie podczas snu to raz. jesli nie wstawać to czy potem "nadrobić" te posiłki?


jakie mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Jimy123 wiec zacznij od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 292
Bardzo bym chciał , ale przeczytałem juz kupę artykułów , o ułożeniu diety i jakoś nie daje rady . A za każdy razem gdy kogoś proszę o pomoc w ułożeniu to wysyłają mi linki z tym jak ułozyc diete ...

No Pain No Gain !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium