SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 784424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 111 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6993
Pebx, ty widzisz, że dopiero skończyłem jedno wszedłem na drugie, a ty mi z hbolem wyskakujesz :p
Zeżre najpierw tego Xtrena :)
Narażie to w weekend gorączka, niedziela nic nie jadłem i łapka pół centymetra mniej :x a dzisiaj na jogurtach bialkowych, bo nie mam smaku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 145 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3497
Akurat ja od 4 tyg na tren plus epi , ale tren z warrior więc inny troszkę skąd dopytuje u mnie idzie git ... Sadło spada ale to zasługa clena zapewne i epi .. a ubicie kosmiczne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 103
Witam was serdecznie. Jakiś czas temu pewien z ytberow promuje pH a mianowicie zachwala Triple X z Orb pharm jest to mix m-drol, epi, tren w proporcjach 1:3:2 mg. Miał ktoś z tym doczynienia? Jest jakiś sens brać to solo czy lepiej z tesciem. Mam nadzieję że najlepsi forumowicze pomogą mi określić czy warto się w to pchać.. Pozdro i z góry dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Mdrol jest już raczej dla prosów, w dodatku w takim połączeniu. Stwierdzając po pytaniach samo epi Cię porobi, i nic mocniejszego. A czy dawać teścia do massdrola? OCZYWIŚCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 103
Miałem kilka cykli na prawdziwych sterydach w ostatnim czasie meta+ wino skończyłem 2 tygodnie temu. Zastanawiam się czy na początku grudnia mógłbym odpalić teścia enan i Triple x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 103
Kubanoyolo
Miałem kilka cykli na prawdziwych sterydach w ostatnim czasie meta+ wino skończyłem 2 tygodnie temu. Zastanawiam się czy na początku grudnia mógłbym odpalić teścia enan i Triple x
słyszałem że ten m-drol strasznie ryje bebechy w sensie ze sajdy spore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
No podwójnie metylowany. To mówi samo za siebie. Heparegen obowiązkowo. Robiłeś odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 103
Cały czas jestem na odbloku... Skończyłem 2 tygodnie temu więc samo mówi za siebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Jak już robisz off, to poczekaj chociaż 3 miesiące. Bez sensu tak mieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
vvv
Jak teraz alphaform a dokładniej megavol i trenavol???
alphaform i jak ich drugi lab cały czas trzyma poziom.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium