SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 782498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Witam ! Co polecacie na redukacje? Mam do wyboru firme Warior Labz - - Titan Spartan, Viking i Epi Tren 6. I jeszcze jedno ph - e-shred z Underground Pharma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 144 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3483
Epi plus tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Witam, co w danym momencie jest dobrego jak krótki lub długi tren najlepiej w połączeniu z epi. Co myślicie o swole rx lub rock solid obecnie ? Alpha one jak działa, nie zaleje tłuszczem itd ? Aktualnie leci jeszcze przez miesiąc redukcja A później chce coś na lepsze mięsko i zbicie konkretne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Witam, mam pytanko czy opłaca się kupić Epi firmy Squibb dostępne teraz na alle? Mial ktoś z tym styczność? Działa tak jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69276
Tak. Sqib ok. I epi BlackstoneLabs. Jedyne chyba warte teraz i chyba SA ale nie jadlem
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
moj blad, sorki %)

epi z NewGenSteroids dziala ? ktos jadl?



Zmieniony przez - Antonek w dniu 2018-09-03 12:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2669
leci 5 tydzień epi s-20 40mg/ed, myślę o odpaleniu trenavolu na 6tyg po skończonym epi co o tym myślicie? czy jeśli trenavol działa jak krótka deka to jedzenie go solo nie przyniesie dick bloka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6173
Szczerze brałem Alpha one po tygodniu problem ze sraniem przyrosty w ch** ale człowiek czuje się jak by miał z kończyć w szpitalu , kończę jeść Tresta czuje że działa jak biorę maksymalną dawke jedyne co z jem z prohormonów to epi z Hadesa bo już kupiłem:p i głupio było by wyrzucić jak ruszę to tylko z testem enan także. moim zadaniem kupowanie prohormonów jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto ch** wie co tam siedzi i w jaki sposób oddziałuje na kichy zapewne więcej szkód niż przyrostów i nie działa tak jak p******ą firmy też każdy jest inny może na kogoś to mega dobrze działa to tylko moje zdanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium