SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 784220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2464
dobry SD mają też na sportacademy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
nie testowałem to się nie wypowiadam swojego czasu na BF była lipa z ich t3 w płynie poprawili się ?
Podobno tez maja oxe i h-drol ale u mnie opini brak a przedruk z innego forum malo obiektywny jak dla mnie nie wiadomo kto bral a kto pimpuje za kase

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2464
o reszcie się nie wypowiem bo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Te ich T3 nadal lipne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Bez kitu nie ma w co celować

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 352 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17351
a focused dobra firma?

Epi w które celować ?


Zmieniony przez - Misiooo w dniu 2016-05-29 18:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Ja wezmę raczej mixa epi z x-trenem, jako że x-tren zajadam już 22 dni bodajże. Mi podchodziło fajnie epi z AT. 90x18mg, niby to ma osłonki. Faktycznie żadnych ekscesów z wątrobą. Na portalu aukcyjnym nie ma, ale po sklepach netowych jedszcze chodzi.
PS-nie żebym namawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
Epi z Olympus daje radę
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Ja tam jestem zadowolony ze środków od Apex'a ale czytałem też kilka negatywnych opinii. Wcześniej leciałem epi solo, teraz x-tren z h-bolem i wszystko działa jak powinno.


Zmieniony przez - garob w dniu 2016-05-30 08:29:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
jade juz m-ac alpahform labs -epi + trenavol- dziala ksiazkowo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium