SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3250
katlak
kitttie
To teraz popacz na nią i zrozum moją sąsiadkę: wiadomo, pies ma paszczę płaską to i charczy i pochrumkuje, a ta głupia baba stwierdziła, że to pies agresywny jest bo ciągle na nią w windzie warczy


trzeba jej było powiedzieć że pies ma po prostu uczulenie na brzydkich ludzi


oj tam na brzydkich od razu zwyczajnie na wredne i zrzędzące sąsiadki co to nos wtykają gdzie nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bunia: przynajmniej ryba jest w tym żarciu prawdziwa, bo sypałam jej ręką do michy i dostałam wysypki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a śmierdzi to żarcie normalnie gorzej od gówna
Pies zachwycony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja robiłam konfitury z rabarbaru na...aspartamie :P miszczostwo świata ;> ale teraz jak będę robić to ze stewią, cała akcja z wekowaniem trwa 20min ;) a konfiturki boskie są - perystaltykę pobudzają ;p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3250
Kittie ja mojemu dawałam jakąś karmę z łososiem czy innym rybskiem. Jak otwierałam pojemnik to oddech wstrzymywałam, a ten wpierdzielał jak dzik. Kundle to jakieś dziwne stworzenia - im bardziej śmierdzi tym smaczniejsze. A znaleziony kawał zdechłej ryby nad jeziorem to już w ogóle delicje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A propos sezonowców na siłce, zawsze jest wesoło jak się pojawiają (o 7 rano, kiedy ćwiczę i tak jest ich malutko). Kumple zakładają się za ile czasu im się odechce ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak mi wyjdzie teraz z rabarbaru, to jak buka kocham, zrobię przez ten tydzień zapas na zimę, powekują rodzice jak wrócą, bo ja nie umiem Na razie robię bez słodzika, a tak to najwyżej na ksylitiolu zrobię.
I zrobię wtedy też trochę z malin i innych owoców Smaku lata kurffa

U mnie dziwnym trafem największy wysyp sezonów na siłce był zimą

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Saida: wystarczy, że wrzące powidła władujesz do słoika, zakręcasz szybko i stawias do góry dnem. Voila gotowe - zasysa się :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
kvrva, co za los, za wczesnie pochwalilam moje nowe cyce, musialam kupic w Dieslu sukienke L zamiast M, bo w cycach nie dopielam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium