SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
panteon
Poskarzylem się i już film działa
Dobrze jest!
Dodasz szpagat i będzie git!






Zmieniony przez - panteon w dniu 2019-01-24 21:18:05
do szpagatu to mi daleko, ale zaczynam pracować nad rozciąganiem :) Póki co piąteczek i PULL na siłowni :
-drążek negatywy 3x 5
-wiosłowanie sztangą 3x12 20/25/28
-martwy ciąg na prostych nogach 4x12 30/35/35/40 - ogólnie to znacznie mi się chwyt pogorszył i wiem, że muszę popracować nad przedramionami bo o ile siłowo byłoby można więcej ciężaru dorzucić to niestety przedramiona nie pozwalają i muszę puścić ...
-uginanie leżąc 3x8 13,5/18/22,5
-pull face 3x15 10/10/10
-uginanie przedramion z hantlami 3x8 6/7/7
-brzuch 3 ćwiczenia, allaszki, plank, spięcia 3 obwody po 20 powt 19,5/21/22,5 - trzymanie planka robię minutę

Później cardio na schodach plus rozciąganie 15 minut z mobilkami :)

trochę też pracy nad stawem skokowym ... piłeczka taka Panteon, karny jeżyk to wiadomo co to, a zegar to takie wahadło tylko nie na drążku a na podłodze. W sumie nie wiem czy tak się to nazywa tak mówią u nas na siłowni na to ;)

Miłego weekendu :) może w niedzielę uda się coś poćwiczyć bo ogólnie coraz więcej energii i sił, a od 1 lutego powrót do pracy :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Pytam o piłeczkę, bo roluje sobie podeszwie stopy piłka do lacrossa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Trening zrobiony dzisiaj bo jutro ciężko z czasem będzie żeby wszystko poogarniać. Jutro planie rozciąganie godzinne pod pole dance, także nie będę mieć czasu na siłownię ....

Tak więc FBW :

przysiad ze sztangą: 4x12 20/25/25/30 - jest progres ;)

-uginanie podudzi leżąc 4x12 13,5/18/18/22,5 - myślałam że uda mi rozerwie ;)

-wznosy bioder (hip thrust) 4x10 20/30/35/40 - nienawidzę tego robić ;)

-wiosłowanie hantlą jednorącz w oparciu o ławkę 4x12 8/10/12/12

-ściaganie wyciąg górny 3x12 - 25/30/35 - 35 było już wymęczone

-wyciskanie hantli stojąc – barki 4x8 5/6/7/7 - nie wiem czy hantle różnią się ciężarem bo wydaje mi się że nie powinny, a jednak 8 kg nie dałam rady ... 7 mega wymęczone było

-wyprosty z linkami wyciąg górny - tric 4x12 15/20/25/25 - też chyba jakaś inna numeracja

-uginanie przedramion z hantlami - bic 3x10 6/7/7 i tak jak wyżej 8 nie byłabym w stanie zrobić serii

-brzuch 3 ćwiczenia, allaszki, plank, spięcia 3 obwody po 20 powt allaszki 21/22,5/24 allaszki są zaj**iste :)

Do tego 10 minut rozciągania bo mam mega przykurcze. Ogólnie to moja mobilność poszła w dół masakrycznie. Muszę nad tym popracować, żeby to ciało jakoś zaczęło lepiej pracować. Na sam koniec pół godziny cardio na bieżni :) w planach cardio nie było, ale taka fajna pusta siłownia była, a miałam jeszcze sporo sił to stwierdziłam że zrobię. Jak już wracałam to byłam taka głodna, że żałowałam że nie mam żadnego batonika proteinowego w plecaku. Na szczęście do domu 7 minut piechotką to pierwsze co to jedzenie odgrzałam które zrobiłam przed.

Fajnie, że plan jest póki co ciągle taki sam i będzie modyfikowany co jakiś czas, bo można zobaczyć jak siłowo pójdzie progres, bo wizualnie to już zaczynam dostrzegać szczególnie jeżeli chodzi o brzuch i ręce :) miłej niedzieli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
panteon
Pytam o piłeczkę, bo roluje sobie podeszwie stopy piłka do lacrossa
taką też rolluję stopę, plecy i barki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
w poszukiwaniu zajęć rozciągających, po wizycie u fizjo i ćwiczeniach stabilizujących żwawo poszłam sobie na zajęcia ładnie się nazywające body in balance. Nie wiedziałam totalnie co to jest i z czym się to je więc sobie filmik instruktażowy na youtube puściłam, żeby chociaż wiedzieć jak się ubrać. Po filmiku myślę, a lekko będzie. W sumie to kropla potu na zajęciach mi nie spadła, ale w połowie spojrzałam na zegarek i myślę no nie wyrobię ciężkie to jest .... myślałam że mój core jest w miarę silny i stabilny...no niestety tylko tak mi się wydawało. Zajęcia zweryfikowały że dużo pracy nad nim jeszcze przede mną. Raczej zajęcia tego typu nie są rozciągającymi zajęciami, ale na pewno wzmacniają core. Czuję, że będą jutro zakwasy na brzuchu i tyłku no cóż ... lubię zakwasy. Polecam tego typu ćwiczenia żeby sprawdzić swoje mięśnie głębokie czy są na tyle silne żeby stabilnie móc wykonywać ćwiczenia na piłkach tiguar bo z takimi dzisiaj były zajęcia po treningu ładowanie białkiem - twaróg chudy i sałatka grecka z Rolnika - swoją drogą jest w promo w bidrze - przy zakupie dwóch opakowań 250 g wychodzi 1,99 zł za sztukę jutro trening push, a wieczorem pilates .... zobaczymy co z tego wyjdzie

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Dzisiaj trening PUSH. Niestety na innej znowu siłowni także nie wiem na ile miarodajne te porównania. Jeżeli chodzi o maszyny to nawet nie spisywałam bo nie zamierzam tam zbyt często ćwiczyć to nie potrzebuję porównania. Jedynie patrzyłam na wolnych ciężarach, chociaż wydaje mi się że i tak hantle nie ważą tyle samo w każdej siłowni z różnych firm ... lub po prostu takie wrażenie ...
PUSH:
-wypychanie nogami (maszyna) – 4x12
-wyprosty podudzi : 3x15

- nie lubię tego pali strasznie w uda no ale jak trzeba to trzeba. Starałam się robić je z przytrzymaniem żeby jeszcze bardziej zaangażować do pracy mięśnie
-wyciskanie hantli skos dodatni ławka 3x12 6/7/8
-rozpiętki skos dodatni 3x12 6/7/7
-wznosy boczne z hantlami 3x15 4/4/4/ - to jest chyba najgorsze dla mnie ciężko mi to idzie
-wznosy w przód z talerzem 3x15 10/10/10 - chyba wolałabym 4 serie po 12 bo przy 13 powtórzeniu już zdycham
-wyciskanie francuskie hantli oburącz zza głowy siedząc 3x8 10/14/15

Do tego dorzuciłam brzuch standardowy obwodzik - allachy 20 powtórzeń, plank minuta i 20 spięć typu v sit i tak trzy razy w kółko.

Później szybkie ładowanie bajgielkiem z jajkiem ..... i na pilates.

Dzisiaj na pilatesie praca na karnym jeżyku i z piłką. Fajnie wzmacniają te ćwiczenia core, wyciągają ciało i uczą pracy na oddechu. Praca nad oddechem to dla mnie nowość i często łapię się na tym, że nie jest to skoordynowane tak jak powinno z ruchami. Wiem już nad czym popracować. Na pewno trudno było przez ten staw skokowy wykonać pewne ćwiczenia, ale starałam się na miarę swojej mobilności.

Niestety nie zdążyłam już zrobić cardio - bo wiadomo trzeba też poświęcić chwilę sobie i na 12 trzeba było paznokcie pójść zrobić, to zabrało prawie 2 godziny no i już cardio zostało na jutro

Miłego wieczoru Fajny, intensywny dzień

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak się odnajdujesz w siłowni? Lepiej niż na CF?

Taką kawę to bym wypił! Ciacho też bym zjadł..


Zmieniony przez - panteon w dniu 2019-01-29 22:24:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to nie ciacho to bajgel z jajkiem i warzywami :) na siłowni spoko, powoli się odnajduję. Czy lepiej ... tęsknię za CF i na pewno wrócę jak tylko będę mogła. Poza tym dużo ćwiczeń crossfitowych jesteś w stanie wykonać na siłowni. Na pewno nie robię ich z taką intensywnością i tempie w jakim były metcony raczej tempo WODa. Plus - poprawa sylwetki i techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Dzisiaj DnT, ale cardio i pilates to dla mnie nie treningi. Także korzystam z ostatnich wolnych dni. Rano cardio

na schodach - mokra jak szczur zeszłam z nich. Także jedzonko się należy :) mam trochę czasu więc można coś tam pobawić się w kuchni







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Teraz widzę, to taka bułka z przelozona jajkiem sadzonym! Hehe!
Najpierw wyglądało na paczka z brzoskwinia.. Teraz się przyjrzałem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium