SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
rion10
he he bez soli żyć nie mogę
w sumie brak soli jest tak samo szkodliwy jak nadmiar także z umiarem wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wczoraj FBW zrobiłam kompleksówkę ale z naciskiem a plecy :) plus godzinne cArdio. Nie byłam sama więc niestety musiałam podzielić dwa razy po pół godziny bo kolega nie wyrabiał. Zrekompensowałam to sobie tym, że na większym tętnie poszło :) dzisiaj w planie nogi i brzuch ;) niech moc będzie z nami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wczoraj wleciały mocne nogi :) w sumie już wszystko w tym tygodniu było poćwiczone więc przyszedł czas na to czego nie lubię ćwiczyć ;) no ale ... cóż zrobić ;) mus to mus :) także dopierdzieliliśmy ze znajomym nogi : suwnica 5 po 12 powtórzeń, wyprosty, uginania, przysiady, łydki na maszynie - wszystko 5 serii po 12 powtórzeń :) później poszliśmy na saunę .... i tak minął dzień do 22:30 ;) a dzisiaj rureczka i może tylko cardio bo chyba organizm domaga się regeneracji :) miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Wczoraj rurka i nowe siniaki. Ale udało się chwilę pokręcić do góry nogami.

. Później 40 minut cardio A dzisiaj off z fervexem....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
A na poprawę humoru to mama się śmieje że muszę nauczyć się jeszcze tak https://m.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
No to nie jest łatwa sztuka jakie tu jest mind muscle connection to klękajcie narody

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wczoraj mocne plecki, dzisiaj mocne czucie prostowników ;) ale plecy trzeba mieć ;) do tego wleciało trochę brzucha i na koniec 10 minut wioślarza ... później sauna dla wypocenia toksyn i spacerek ze znajomymi z nawadnianiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Fotorelacja







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Brzuch urósł jak balon po winie?

Jak tam teraz się odzywiasz? Dawno nie było fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
hehehe no urósł jak po rozwalonych hormonach ;P jak się odżywiam... racjonalnie ;) śniadania pozostały jedynie BT ale mam zdecydowanie więcej ww w diecie, mniej białka niż było, tłuszcze nigdy przesadnie wysoko nie były więc na podobnym poziomie. Póki co muszę unormować pracę swojej tarczycy bo FT3 mi poleciało w dół i zrobiła się niedoczynność i kilogramy idą w górę nawet jakbym wąchała jedynie jedzenie a nie jadła a clen łykała jak dropsy ;) także póki co diety specjalnej jakoś nie mam, ćwiczę więcej za to i w sumie jest ok :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium