SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Pisałam już, że rozpiski z potreningu nie stosuję od 3 tygodni prawie ;) lecę na nowym planie. Od środy zmodyfikowaliśmy rozkład dni pod makro i mam częściej dni LC i tylko jeden HC ale z innymi wartościami ;) efekty .... na pewno mniej cm w pasie i bardziej płaski brzuch póki co :) ogólnie jest ok i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej ;) trudno powiedzieć ile jem bo nie przeliczam posiłkó na kalorie tylko na makroskładniki w poszczególne dni tygodnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A!
Myślałem że Tomek to dietetyk z po treningu.pl..

Mnie wspierał Domer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Przysiadami na niestabilnej podeszwie w takich ilościach dużo łatwiej sobie coś uszkodzić niż siadając z obciążeniem. Tam przynajmniej ciężar wymusza jakąś świadomość ruchu i bardziej się uważa. Lepiej już w samych skarpetach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Tomek też z SFD ;) Skarpetek szkoda bo ja po treningu to ledwo sama się domyć potrafię takie czarne puzzle są już ale na boso całkiem przyjemnie...szczególnie latem ... gorzej jak w między czasie trzeba skakać albo biegać ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Śniadanie i na trening. Nie pamiętam kiedy ostatnio spałam aż 8godzin:) w końcu chyba wypoczęłam tak jak trzeba :) trening też fajny, mocno podkręcił tętno. A w przyszłym tygodniu badany co we krwi siedzi ;) potreningowy też już pochłonięty ;) miło rozpoczęty weekend. Jutro sauna :) aaa tabata trzymanie hollow i b.extension














Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-10-20 13:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Dzisiaj jakoś słaby dzień. Ogólnie fajny trening mimo, że nie skończony. Udało się 25 sit upow ostatniej części. Pocieszenie średnie ale nikt się nie wyrobił ;) ostatnie kilka dni to na mocnym zmęczeniu przez pracę i chyba depresyjną pogodę ... Także oby do wiosny ;) ale drobne zakupy zrobione na pocieszenie :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Za mało jesz to i brak energii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Słabo widzę na telefonie, ale te witaminy to zestaw zimowy? Omega 3, Wit D, co tam jeszcze wzielas?

Morwa biała na co jest dokładnie?
Widziałem herbatę taka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
VVizard na redu ciężko jeść jakoś dużo i kilka tygodni muszę się przemęczyć ... ogólnie mam teraz jeden dzień w tygodniu HC i to jest jakieś 2300 kcal, 3 razy MC czyli ok. 2000 kcal i 3 LC czyli ok 1600 kcal także jakoś specjalnie poucinanych tych kalorii nie mam ;) to nie kwestia jedzenia ale ciężkiego okresu w pracy .... Panteon mowę i ALA biorę do posiłku gdzie mam najwięcej węglowodanów, żeby nie było wyrzutu insuliny za bardzo, Omega 3, wit D3 i k2 do śniadania bo mam wtedy same tłuszcze praktycznie i białko a te witaminy mają najlepsze wchłanianie z tłuszczami, wieczorem przed snem cynk i magnez ale to chyba stoi głębiej. Co wzięłam : 4 sosy zero : owoce leśne, słony karmel, jabłkowy i pinacoladę i Flexit :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Morwa jest po to żeby wyrzut insuliny hamować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium