SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
pierwszy raz od 3 tygodni :) Oczywiście zmodyfikowałam, bo jeszcze 2/3 tygodnie nie będę przeginać i jednak posłucham lekarzy. Także rozgrzewka - wiosło, pierwszy AMRAP zamiast skakanek 50 squatów. Na spokojnie 3 pełne rundy, kolejny poszedł normalnie, następny zamiast BBO 5 pompek i też spokojnym tempem 7 rund żeby nie dostać zadyszki. Trudno robić trening przy oddychaniu tylko nosem, ale czuję się lepiej bo popracowały mi trochę ręce i nogi. Pewnie w poniedziałek wyjdą zakwasy, w sumie to czekam na nie bo chyba lubię to uczucie ;)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lucyna86
Trudno robić trening przy oddychaniu tylko nosem



Metoda Butejki! będzie progres!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Panteon podświadomie chyba ją stosuję i oddycham dosyć płytko, ale poczytałam sobie o tej metodzie. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie czytałem, nie stosuję, ale słyszałem, że jest taka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to ja już poczytałam ;) także samokształcenie miało miejsce ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Matko jakie ja mam zakwasy po sobocie to się w głowie nie mieści zamiast biegu - wiosło, zamiast BBJ wąskie pompki, BJ wymienione na swingi, HB na shoulder tapsy. Po wszystkim 15 minut rozciągania i rollowania nóg bo zakwasy utrudniają chodzenie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
coś krzywo chyba spałam bo nie umiem głowy w lewo obrócić n starość dzisiaj zabił mnie rower zamiast DU 10 kcal na diabelskiej maszynie...niby nic ale nogi bolały ;) na skrzynię wchodzę już także jest progres. Za tydzień lub dwa może coś zacznę skakać delikatnie. 5 rund Cindy niestety nie udało się zrobić, także pełne 4, ale i tak czułam że jakbym dłużej poćwiczyła to by mi ucho rozsadziło. Ostatnie 6 minut totalnie zmodyfikowane. minuta pracy - scyzoryki z bumperem nad głową, minuta pracy... o ile pierwsza minuta z bólem ale weszła, to kolejne dwie rundy już dzielone z przerwami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Trzeba częściej jeździć na tym rowerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Wiem, ale ogólnie Air bike wykańcza ;) Na pewno bardziej mnie męczy niż wiosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777651
Myślę, że po to właśnie został stworzony

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium