SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 786 Napisanych postów 7787 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 276921
Jak te pancake'ki robisz?

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3670 Napisanych postów 3551 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 103734
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Pancakes_Protein-opis35294.html 75 ml wody i 75 g mieszanki. Warte swojej ceny naprawdę :)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-11-16 05:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 786 Napisanych postów 7787 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 276921
Myślałem że domowej roboty..

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3670 Napisanych postów 3551 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 103734
To dzisiaj dziś tylko śniadanie ;) poza tym mam chyba najfajniejszego kuriera ;) już nawet do mnie nie dzwoni. Wchodzi sam na klatkę bo zna już kod i prosto do sąsiadki ;) od niej też nawet nie bierze podpisu a ona go traktuje już jak przyszywanego wnuka ;) to jest współpraca ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
panteon
Myślałem że domowej roboty..
nigdy takie dobre mi nie wychodziły i już zamówiłam całe opakowanie bo warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niedługo dasz mu klucze do mieszkania..
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
panteon
Niedługo dasz mu klucze do mieszkania..

oj to ni nastąpi, aż taka naiwna nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wczoraj nie było kiedy to trzeba było dzisiaj zasuwać :) chociaż szczerze mówiąc to wczoraj lenistwo przewyższyło ;) żeby nie było dzisiaj nic wędzonego. Każdy chwali skyr więc się skusiłam. Wymieszałam z nim 20g odżywki i się zaslodziłam. Także jak ktoś ma braki na smaki cukrowe to polecam;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ogólnie to jakoś dziwny ten trening... Wyrobiłam się w 17:51 ... Myślałam że płuca wypluję, 5 minut brzucha później skatował straszenie skośne i nie dało się robić bez przerwy russian tekstów od 3 minuty ... Później krótkie mobility obręczy barkowej.... Po treningu zbiliśmy piątkę i .... Nie czułam żebym się zmęczyła mimo że jechałam na trening bardzo zmęczona .... Dziwne. Śniadanko i przekąska. Reszty zdjęć brak bo wszytko dzisiaj na szybko niestety...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161