SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - od grubasa do....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
nie zamierzam brać więcej jak 2 kapsuł przed treningiem z racji tego że tight mnie kosztował 125zł i szkoda by było go zjeść w ciągu 2 tygodni
wole sobie go rozłożyć na więcej dni.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
dobra, ostatni wpis i niestety wracam do normalnych zajęć i znowu mnie nie będzie tutaj ze 2 tygodnie.

Dzisiaj robiłem aero, Tight Xtreme działa na mnie cudownie. leje się ze mnie jak cholera. Co to się będzie dziać jak zaczne łykać 2 na raz.
Motywacja zdecydowanie 10/10.

No i jeszcze jest Coca-Cola zero. Super sprawa kiedy ma się ochotę na coś słodkiego. Pozwalam sobie od czasu do czasu na puszkę i mam dość słodyczy na trochę.

Pozdro.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Bubel - ja jak mam ochotę na słodkie to pół kilo ciastek zjadam i dojadam se chipsami, autentycznie raz na 3 tygodnie :D

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
mam chwilę czasu więc zrobię wpis.
Dzień 80.

Jestem super zadowolony z faktu że ćwiczę planem Wodyna. Muszę powiedzieć że trenuje się bardzo przyjemnie. A przy okazji mogę się ocierać o swoje maxy.( wszystkie wyniki uzyskane w "5" w ostatniej serii)
Wpiszę kilka swoich maxów lub wyników które są zbliżone do maxów:
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc-10x15kg;5x17,5kg
Unoszenie sztangielek bokiem stojąc 5x10kg
wyciskanie sztangi na ławce poziomej - zbliżyłem się do rekordu 3x55kg
wypychanie ciężaru nogami na suwnicy- 5x105kg( tutaj mam jeszcze sporo możliwości.)
wspięcia na palce w siadzie-5x55kg(z dużym spokojem, tutaj tez mam spory zapas)


Dodam tylko że waga leci z dół. Może nie takim tempem jak na początku. Ale leci gdzieś po 1,3kg na tydzień.
Oczywiście dieta na 100% trzymana + coca cola zero na dobry humor
Ćwiczenia oczywiście Wodynowy plan+ po nim 25 rowerka w DNT 3xaeroby po 45 minut. Niedziela wolna.

Zmieniony przez - bubel_pl w dniu 2010-06-09 15:42:23

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Nie rób suwnicy, to jest beznadziejne ćwiczenie swojego czasu wycisnąłem 320kg x 18 razy o czym zresztą pisałem, rób przysiad ze sztangą.

To na płaskiej 3x55 rozumiem na gryfie, czy 55kg jednorącz hantelkami? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
3x55kg na gryfie, a mój max to 5x60kg słabiutko. Ale dopiero kończę 2 tydzień 15-10-5 więc mam nadzieję że pójdzie trochę w górę.
No i mam nadzieję że do końca miesiąca uda mi się zrobić na uginanie ramion ze sztangietkami stojąc 20kg x5.

Poza tym do końca wyznaczonego czasu niby zostało 20 dni + to o czym pisałem jakiś czas temu czyli o przedłużeniu tego gdzieś o jakieś 2 tygodnie.
Trzeba pomyśleć o wyznaczeniu jakiegoś nowego celu...
Ładnie wszystko leci więc może zejście poniżej 100kg do początku września?

Zmieniony przez - bubel_pl w dniu 2010-06-09 16:19:49

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
te 60kg liczysz z gryfem czy bez? :) u mnie z gryfem poszło 90kg x 1 ;f a na hantlach 5x35kg na jedną. jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
hehe, oczywiście że z gryfem
a sztangietkami maxa napiszę w piątek bo będę robił "5". Ale nie sądzę żeby było więcej jak 25kg.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Jaka aktualna waga? Do września chcesz 100kg ważyć? nieźle mnie prześcigłeś, u mnie aktualnie 118-120kg, czyli powoli idę. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
obecna waga to 116,5kg. i myślę że miałbym realną szansę na zejście do 99,9kg do początku września.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie Meine pleine :)

Następny temat

Trening na redukcje do oceny

WHEY premium