SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - od grubasa do....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
bubel, podstawowe zasady FBW:
3 serie na duże partie
2 serie na małe

To co ty robisz to jest split i wtedy trzeba to podzielić na poszczególne treningi, trening fbw trwa od 50 do 70 minut i nie więcej, do tego 30 minut aerobów i ci starczy. Nie wiem czy mnie posłuchasz ale chłopaki zapewne zaraz ci to wszystko wyjaśnią, idę jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
mój trening trwa zwyczajowo od 80 do 90 minut. I pewnie masz rację że za dużo tego wszystkiego, ale cholernie mi on odpowiada. Mam poczucie po skończonym treningu że wykonałem dobrą robotę. Raczej teraz bym się przestawił na mniej intensywny trening.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
hm, przy takim treningu (wykonanym dobrze technicznie i przy odpowiednich dla Ciebie ciężarach), przy założeniu że w poniedziałek zrobisz go idealnie, to w środę nie powinieneś mieć siły udźwignąć sztangi, a co dopiero powtórzyć trening.

To nie chodzi co Tobie odpowiada, tylko co jest dla Ciebie bezpieczne i pomoże osiągnąć cel, bo to co teraz robisz nie prowadzi raczej do niczego dobrego.

Poczytaj wnikliwie jednak o FBW i ułóż coś sensownego, tak bym radził
Albo ćwicz splitem jeśli takie treningi Ci odpowiadają, wtedy musisz to podzielić i trochę zmodyfikować, ale ja bym jednak obstawał w Twoim przypadku za FBW..

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
bubel to 2x wieksze ciężary i przerwy po 2 minuty i lecisz ;) bo jakbym chcal robic tym co ty to klatke chyba 10tkami bym kończył ziajany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
bubel to 2x wieksze ciężary i przerwy po 2 minuty i lecisz ;) bo jakbym chcal robic tym co ty to klatkę chyba 10tkami bym kończył ziajany :D rób jak chcesz, aledla mnie to palenie całych mięśni i będziesz miał później jak przejdziesz na masę problemy z większymi ciężarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Bubel masz tutaj gotowy trening FBW:

A
Wyciskanie na płaskiej sztanga 3 serie (klatka piersiowa)
Unoszenie hantli bokiem 2 serie (naramienne)
Wyciskanie francuskie leżąc 2 serie(triceps)
Wiosłowanie sztangą 3 serie (najszerszy grzbietu)
Przysiady ze sztangą 3 serie (czworogłowy uda)
Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowy uda)
Uginanie ze sztangą 2 serie (biceps)
Wspięcia stojąc 3 serie (łydki)
Brzuch

B
Wyciskanie hantli skos 3 serie (klatka piersiowa)
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 2 serie (naramienne)
Pompki w podporze tyłem 2 serie (triceps)
Wiosłowanie sztangą 3 serie (najszerszy grzbietu)
Przysiady ze sztangą 3 serie (czworogłowy uda)
Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowy uda)
Uginanie ramion z hantlami 2 serie (biceps)
Spięcia siedząc 3 serie (łydki)
brzuch

Ja nim ćwiczę, jest wyśmienity. Trenujesz w tej sposób:
Poniedziałek trening [A] 15stki,
Środa trening [B] 10tki,
Piątek trening [A] 5tki,

następny tydzień już zaczynasz od treningu [B] zgodnie z zasadą przemienności A, B, A, B, A, B.

15stki = 3serie na każdą partię mięśni po 15powtórzeń
10tki = 4serie na każdą partię mięśni po 10powtórzeń
5tki = 5serii na każdą partię mięśni po 5 powtórzeń

Z serii na serie dokładasz obciążenie.
Na każdy trening zabieraj sobie dziennik do pisania i notuj wyniki. Co 2 tygodnie staraj się dokładać ciężar o 2-3kg.

wpadnijcie do mnie

Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-05-18 23:04:30

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
Xeor, powiem Ci szczerze że nie zależy mi już na osiąganiu jakiś super wyników w wyciskaniu itd. Nie będę startował w żadnych zawodach, wrażenie na ludziach z siłki tez nie zamierzam robić bo i po co?

koxamans, dzięki za rozpiskę. Przemyślę sprawę i podejmę decyzję czy przejść na ten trening czy pozostać przy swoim.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
bubel nie o tym mówiłem, chodziło mi o podstawę do robienia masy. A zresztą, przemyśl, nie chce mi sie produkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
kolejny wpis.
Wczoraj trening jak wyżej. z tym że nie miałem czasu nic przez cały dzień zjeść. przed treningiem na szybko odżywkę białkową,trening, banan a potem już tylko 1 jajko i jeszcze 1 banan. No i obaliłem 2 puszki coca-coli zero. W dziale odchudzanie bodajże jest temat o tym założony i ponoć można to chlać litrami. ja po raz pierwszy pije colę od 2 miechów:)
Tak powalony dzień był wczoraj, co miało odbicie dzisiaj od rana w postaci skurczów łydek. Co się zdarzyło po raz pierwszy na redukcji czyli od ponad 2 miesięcy.

To z informacji ogólnych...

Najprawdopodobniej jest to jeden z ostatnich wpisów. Trochę wszystko dookoła nie ułożyło się tak jak powinno, mam na myśli rzeczy niezwiązane z treningiem ani dietą.
Nie wiem co będzie dalej, nie w głowie mi teraz redukcja.
Być może za jakiś czas powrócę do tego co tutaj zacząłem. i będę kontynuował redukcję.
W poniedziałek ostatni wpis wraz ze zdjęciami po 2 miesiącach redukcji.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Nadal nie zrozumiałeś że redukcja to nie tylko dieta a potem koniec, tylko zmiana trybu życia?

Ćwicz sobie 3x w tygodniu planem po 60 minut, odżywiaj się normalnie to i tak zrzucisz, bo to co teraz robisz to jest wycieńczenie organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie Meine pleine :)

Następny temat

Trening na redukcje do oceny

WHEY premium