SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - od grubasa do....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
za późno napisałeś. już zostało zapisane co i jak i tak zostanie.
zostaje FBWx4 w tygodniu.
A jak w między czasie będę miał iść ochotę na basen czy pojeździć na rowerze to będę to robił.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
nie mieszajmy już

60minut siłowego po nim 30 minut aerobów a to wszystko 4 razy w tygodniu.
+ aeroby dla przyjemności- basen, rowerek itd.

Teraz kiedy trochę spadło z brzucha fatu to już nie jest tak bardzo wstyd iść na basen. gdyby jeszcze nie cyc

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Ja to na basen jeszcze się nie pokazuję ;f wstyd i hańba ta się zapuścić - cytuję wuchte: D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
poszukam gdzieś basen otwartego od 5 rano i będę pierwszym klientem

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
no dobra czas na małe podsumowanie.
Od poniedziałku do dzisiaj włącznie byłem na siłce. Wiem, wiem powinno być max 4 razy ale mam to w dupie. Jestem młody szybko się regeneruje i jest Ok.
Czuję się za***iście z tym codziennym treningiem. Mięśnie są napompowane. Siła leci w górę. Fizycznie czuję się najlepiej od początku redukcji.
Trochę zmieniłem plan treningowy, zamiast kierować się w stronę wytrzymałości jak to było do tej pory idę teraz na siłę.
Dodałem kilka ćwiczeń na klatkę, i tricepsy.

Wyciskanie francuskie - pełen wypas. Dużo lepsze niż prostowanie ramion ze sztangietkami w opadzie.

Wywaliłem z diety: sól-całkowicie. Troszkę z dietą się opuściłem. Tzn. żadnego podjadania, żadnych napojów słodkich i śmieciowego żarcia.
Porcji już nie ważę, staram się jeść 5-6 posiłków, tak aby nie czuć głodu. Oczywiście dużo biała, trochę węgli(głównie z warzyw, owoców), tłuszcze ograniczone do minimum.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
Skoro wszystkie dotychczasowe cele systematycznie spełniałem, postanowiłem sobie postawić kolejne cele- tym razem znacznie cięższe do spełnienia. mam nadzieje że przed obiecanymi sobie 100dni uda się je spełnić. Pozostało około 60 dni.
Cele:
-wziąć na klatkę 100kg x10 powtórzeń
-choć raz się podciągnąć na drążku
-zrobić 10 prawdziwych męskich pompek.

W 60 dni jest szansa żeby się udało.

A teraz trochę ośmieszających mnie faktów:
kiedy zacząłem ćwiczyć - na klatkę leżąc nie mogłem wycisnąć gryfy olimpiskiego(20kg) więcej jak 8 razy na serię
A dzisiaj z nudów w zasadzie na siłowni na spokojnie wycisnąłem 60kg x5 powtórzeń, szkoda że nikogo nie było to asekuracji to bym sprawdził maxa.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
10x100kg? wczoraj sie sprawdzalem i poszlo mi 1x80 ;f, 90 nie chcialo pojsc :) no ale powodzenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
zdaję sobie sprawę że może być bardzo ciężko osiągnąć ten rezultat w 2 miesiące,ale będę walczył. Zresztą nawet jakby się nie udało tego osiągnąć w te 2 miesiące to i tak w zasadzie nie zamierzam przestać chodzić na siłkę i robić redukcję - wtedy najprawdopodobniej postawię sobie nowe cele i wyznaczę nowe terminy.

Póki co walczę o te 3 cele.

Będę starał się opisywać na bieżąco efekty tutaj.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
2 miesiace ci zostały, waga jaka teraz jest? 130kg? i nie chcesz robić dalej redukcji? Zejdź do 90 kg i dopiero wtedy masa i siła.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie Meine pleine :)

Następny temat

Trening na redukcje do oceny

WHEY premium