Jednak się zapisałem do AZSu. Jutro mam do odebrania legitymację. Muszę się jeszcze wybrać do lekarza po zaświadczenie lekarskie, dot. uprawiania trójboju. Wie ktoś moze czy lekarz ma prawo pobierać opłate za takie zaświadczenie? Znalazłem w necie jakis art. prawny, ze dla studenta chcącego uczesniczyć w zajęciach sportowych zaświadczenia są wydawane bezpłatnie. Jednak byłem w poniedziałek u doktorki i ona mi powiedziała, ze to wszystko jest płatne. Najwyżej wydrukuje ten art. i jej pokaże i niech mi naskoczy
Trening 19.10.10
1. Martwy ciąg
70kg - 8
90kg - 6
100kg - 4
120kg - 4
130kg - 4
150kg - 4
160kg - 4
2. Podciąganie na drązku
0kg - ? (około 10)
+5kg - 8
+10kg - 6
3. Przyciąganie drązka wyciągu górnego
4. Przyciąganie drązka wyciagu dolnego do brzucha
5. Arnoldki
18kg - 12
20kg - 10,10
6. Unoszenie na boki sztangielek
12kg - 12,12,10,10
7. Brzuch
Trening intuicyjny. Najprawdopodniej po swietach ułoze cos konkretniejszego. Na rozgrzewce przy martwym chyba lekko naciągnąlem dwugłowy i troche czułem dyskomfort. Zauważylem tez jak słabo rozciągnięty jestem, patrząc na innych z sekcji robiących sumo. Bede musiał porobić jakieś cwiczenia na rozciąganie.
Trening 19.10.10
1. Martwy ciąg
70kg - 8
90kg - 6
100kg - 4
120kg - 4
130kg - 4
150kg - 4
160kg - 4
2. Podciąganie na drązku
0kg - ? (około 10)
+5kg - 8
+10kg - 6
3. Przyciąganie drązka wyciągu górnego
4. Przyciąganie drązka wyciagu dolnego do brzucha
5. Arnoldki
18kg - 12
20kg - 10,10
6. Unoszenie na boki sztangielek
12kg - 12,12,10,10
7. Brzuch
Trening intuicyjny. Najprawdopodniej po swietach ułoze cos konkretniejszego. Na rozgrzewce przy martwym chyba lekko naciągnąlem dwugłowy i troche czułem dyskomfort. Zauważylem tez jak słabo rozciągnięty jestem, patrząc na innych z sekcji robiących sumo. Bede musiał porobić jakieś cwiczenia na rozciąganie.
A przysiad też lajtowo.

