SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pavveeel.Impossible.Is.Nothing

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyszły 3 bo innego wyjscia nie było. Chocby i na mega garbie i z wózkiem to i tak cięzar musiałbyc wciągniety. Ano filmiku nie ma, i tak wystarczająco głupio czułem sie zdejmując buty i smarując sie magnezją. Tam to raczej panuje atmosfera "podjechac samochodem, pojedzic 30 minut na rowerku, bron boże zmęczyc sie, odjechac" taki fitness niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No ale na szczęście znajdzie się się tam czasami i hardcorowiec co magnezją troszkę poprószy
Tak trzymaj kolego !

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Heh, to ja uczeszczam chyba na bardziej damska silownie (mam ja 10m od szkoly, dlatego tam chodze), co to przychodzi jakas grupa odchudzajaca 10-15 kobit (juz tak od roku i nie widac, zeby cos schudly ).


Do tego nie ma sprzetu, bo wola kupic orbitreka za 15tys. niz stojaki do siadow za 300zl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Rrumcek, u mnie to samo... bark słów.

Paweł dobra siła.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
szkoda że filmu nie ma chciałby to zobaczyć, jak miażdżysz system "gay-gym" na******lając 180kg sztangą o podłogę.

aż tynk ze ściany odpada

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-04-07 19:44:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odkladałem najspokojniej jak sie dalo, tylko przy 3 powtorzeniu rzucalem juz na chama Ale cale szczescie , ze wlascicielka jest spoko, nawet jest magnezja na siłowni. Którą udało mi sie zresztą połamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no taka niestety prawda,

że lepiej opłaca sie inwestować w maszyny i wygody, niż sztangi i podesty,

bo te pierwsze przyciągną większą ilość klientów, którzy bedą mieli pieniądze, które pozniej zostawią w kasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
#21

8 kwiecień 2010r. - czwartek - 6 tydzień


_______________________________________________________________________________

1. Wyciskanie leżac

60kg - 8
80kg - 6
100kg - 4
120kg - 3
135kg - 3,3,3[FILM]






Powtarzałem nieudany trening z niedzieli. Była moc. Wróciła wiara w 155 kg.


_______________________________________________________________________________


2. Aktywne opuszczanie

150 kg - 1[FILM]
155 kg - 1





Naszła mnie ochota zrobić AO, pierwszy raz w tym planie. 150 kg było lekkie wiec dorzuciłem do 155kg i równiez poszlo bez większych problemów.



_______________________________________________________________________________


3. Dipsy

0kg - 8
10kg - 8
20kg - 8
30kg- 6
0kg - 10


Mialem skonczyc na 40kg , ale urwał sie pasek od spodni na którym robiłe %) Ostatnia seria pedantyczny ruch na spompowanie.



________________________________________________________________________________

4. Unoszenie sztangielek + arnoldki

19 kg - 8,8,8,8


________________________________________________________________________________

5. Wybicia sztangi

60kg - 8,6


________________________________________________________________________________

6. Unoszenie z drązkiem od wyciągu

7 sztabek - 10
8 sztabek - 8
9 sztabek - 6


________________________________________________________________________________

7. Unoszenia na boki w opadzie tułowia z sztangielkami

6.5 kg - 10,10,10


________________________________________________________________________________





Ocena:
8.5/10

Bardzo dobry trening. WL poszlo ładnie, AO równiez, dipsy ładnie podpompowały. Przed treningiem troche obawiałem sie WL, bo czuje jeszcze mikrourazy na najszerszyhc, prostownikach i tylnich aktonach barków( po wiosłowaniu).

Barki równiez ładnie spompowane.









________________________________________________________________________________



Micha:
1. 4 jajek, owies, pomarancza
2. Ryz brazowy, kurak, pekinska, oliwa
3. Ryz brazowy, kurak - przedtreningowy
- BCAA + gluta, HP
- trening (w trakcie BCAA + gluta)
- mono
3. RYz bialy, kurak - potreningowy
4. 4 jajek, pekinska
5. Twarog, oliwa
6. Twaróg, oliwa



Bonusowo filmik z pozowania dzisiaj po treningu. Brzuch wydęty bo po wypiciu butelki wody na treningu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Czemu w AO tylko 1 powtorzenie, a nie 2?

Widze, ze opuszczasz tez kolo 4-5 sek, ja tak samo, bo dluzej nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
i widzisz, martwiles sie poprzednim i niepotrzebnie

ciezary zacne

sylwetka tez fajna nawet, z bf zejsc i lux bedzie

ale pozowac to ni hu hu nie umiesz

btw

nie rob przeprostow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena staz 3 lata

Następny temat

nieco odmienny split do oceny

WHEY premium