SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pavveeel.Impossible.Is.Nothing

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Avasso
Tylko na filmiku tak sie wydaje ze wysoko unosze, bo taka perspektywa, w rzeczywistosci jest na poziom barkow mniej wiecej. Chociaz mysle ze lokcie moglbym wyzej unosic.

A co do mojego obuwia to siłke mam w akademiku i w polowie drogi mi sie przypomnialo ze nie zmienilem butow ale nie chcialo mi sie juz wraca. W sumie to dobrze mi sie cwiczylo w klapkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paweł te Jogobelle nas wykończą... wiesz że jest na nie promocja w biedronce ? Duże kubki po 1,40, ja kupiłem 2 palety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sevrond
Hehe, a dzisiaj nawet szukalem biedronki ale znalezc nie moglem u siebie w okolicy i trafilem do innego sklepu. Jak sie okazalo na cale szczescie .

Nie no mysle, ze 1,2 jogurty w tygodniu sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary jak ja widze Pieczone Jabłko Jogo lub Owoce leśne czy jagoda, to się oprzeć nie mogę. Moja familia szamie teraz te jogurciki równo.

Ja za to nie mogłem kuraka dzisiaj dostać i się na rybce skończyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
A mnie to nawet nie smakuje :<
Z ta siłką to masz dobrze na weekendy jeździsz do domu?

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2009-11-10 11:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening Nr 4
-----------------------------------------------------------

Trening 15 B - 10.11.2009r. - wtorek - 1 mikrocykl

60% CR - 15, 80 % CR - 15, 100 % CR - 12-15


1. Wyciskanie od czubka głowy siedząc 45kg
2. Podciąganie sztangi do brody 25kg
3. Martwy ciąg 60kg
4. Wyciskanie leżac 55kg
5. Ściąganie wyciągu górnego podchwytem wasko nie zaliczone
6. Francuskie wyciskanie leżąc 5 kg + gryf (około 6,7 kg)
7. Przysiad przedni 40kg
8. Wspięcia na łydki siedząc 30kg w superserii z :
9. Przedramie B 35kg
10. Brzuch 3 ćwiczenia w serii łączonej

Komentarz:

Wyciskanie od czuba lajtowo, zastosowalem sie do rady Demoluba i wyciskalem od oczy (troche dalo popalic). Podciaganie do brody najlzej nie bylo, chyba bede musial uważac z progresją.
Zapopomnialem spisac sciagania drązka do zeszytu i w rezultacie nie zrobilem. We francuzie nie wiedzialem jak rozplanowac rozgrzewke i w ogole nie wiem ile wazy gryf, a najmniejsze krazki to 2,5 kg. Robilem tym mega wolne ruchy.

Przysiad przedni masakra z trzymaniem tego, prawie mi nadgarstki połamały sie.



______________________________________________________________________

Micha:

1. Owies, 3 jajka, banan
2. Ryż brązowy, duża porcja kurczaka (przedtreningiem)
3. 2 banany (od razu po treinngu)
4. Ryż brązowy, duza porcja kurczaka (1 h po treningu)
5. Brokuł, troche kurczaka, marchewka , oliwa
6. 3 jajka, brokuł
7. Twaróg, oliwa, może marchewka



Alyar
Wracałem zazwyczaj co 2 tygodnie, ale teraz chyba zostaje do swiat. Nie chce mi sie wracac w niedziele wieczorem zapchanym pociagiem, a poza tym przepadlby mi trening w niedziele .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
w przysiadzie przednim skrzyzuj ręce i trzymaj sztange tylko kciukami, ja też jak tzymałem normalnie to mnie straszne nadgarstki bolały, a potem zaczęły jeszcze bolec łokcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podciaganie to cięzkie ćwiczenie. Ale wykonujemy tylko połowiczne ruchy do mostku około. nie popełnij tutaj mojego błędu ( zła progresja - zaczełem od za duzego ciezaru)

O ćwiczeniach też czasem zapominam, raz o podciaganiu, a drugi raz zle ciezar do zeszytu przepisałem.

Jak ci przedni nie wychodzi to może "zacher" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze polowiczne, tylko czasem ciezko mi wyczuc gdzie ta połowa . A co do cwiczen to nie bede nic zmienial, moze w koncu sie naucze tego fornt squadu.


W ogole to ostatnio mam taka depreche, bo se mysle, ze dieta trzymana, regeneracja jest tylko koorva ciezary jak dla 5-latka i jak tu rosnąc. CZytalem, ze miesnie sie dostosowują do ciezarów, wiec jak teraz robie na ciezarach , na ktorych kiedys sie nawet nie rozgrzewalem to co sie musi z miesniami dziac.

Wiem, ze powoli trzeba dokladac, ale zanim doloze na tyle, ze bede cos czuc to minie pewnie z 2 miechy.

Tak czasami sobei mysle, zeby rzucic ten trening i do^^^^^a na maxa na sztange .

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2009-11-11 11:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micha z dzisiaj:

1. Owies, banan, ostrowia
2. Ryż brązowy, kurczak, oliwa
3. J/w + troche brokułu
4. 3 jajka, brokuł
5. Twaróg, oliwa


W ogole wyczytalem ze lyżka oliwy to 6-7 gram a ja przyjmowalem ze 10, bede musial zwiekszyc chyba dawkowanie


Postanowalem tez zastosować nową strategię na łydy i przedramiona - bede robil serie na maxa i dokladal ciezar co trening, znalazlem w jakis poscie wypowiedz Wodyna, ze to dobry pomysł. Nie widze wiekszego sensu w robieniu 5 czy 10 powotrzen.

Nie moge juz się doczekac czasu kiedy zaczne dokladac, bo juz schizy mozna dostać jak sie mysli o tych ciezarach



Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2009-11-12 17:53:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena staz 3 lata

Następny temat

nieco odmienny split do oceny

WHEY premium