SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pavveeel.Impossible.Is.Nothing

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
te unoszenia z łokciami wyzej niz przedramiona to strasznie nienaturalny ruch, mnie od tego stawy bolą, robię normalne latanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie, dla mnie tez to okropnie nienaturalne, ale jak każą tak robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja skromna osoba tez to potwierdzi ze te lokcie i kciuk to jest ruch ktory ciezko ogarnac i robic "automatycznie", a i bez tego idzie barki styrac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Na cukierasach to będziesz miał dopiero motywacje do treningu i trzymania michy na 110% :)

Regeneruj się ;)
Jak wygląda micha na okres roztrenowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diete zamierzam w miare mozliwosci trzymac, nie czuje jakeigos szczegolnego pociagu do czitów narazie, szczególnie ze w ostatnim czasie dosc czesto bywały.

Dzisiaj np było:
1. 3 jajka, ryz brązowy
2. ryz brązowy, karkówka, bigos
3. kurak, ryz brazowy, bigos, oliwa
4. ryz brazowy, karkowka, bigos
5. 3 jajka
6. Twarog , oliwa

Jedynie bede troche mniej mięsa dawał. Moze czasem jakies białe pieczywo tez wejdzie. Ale tak to bez szalenstw. Szczegolnie , ze zauwazylem ze nie trzymanie michy jest duzo drozsz od trzymania %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Ty tez bedziesz mial przerwe regeneracyjna, czy cos zle zrozumialem?
Wtedy miche trzeba trzymac na potrzeby regeneracji organizmu.
Oczywiscie zupelne unikanie czitow tez jest zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie, przerwa regeneracyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oczywiscie zupelne unikanie czitow tez jest zle.

Nie no od czasu do czasu trzeba sobie pofolgować. U mnie jest to średnio co drugi dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Ja zwykle co jakies 2 tyg. pozwole sobie na batonika/ chrupki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
te unoszenia z łokciami wyzej niz przedramiona to strasznie nienaturalny ruch, mnie od tego stawy bolą, robię normalne latanie - pussy jesteście

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena staz 3 lata

Następny temat

nieco odmienny split do oceny

WHEY premium