SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pavveeel.Impossible.Is.Nothing

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
spróbuj mieszac, nie trzepac,

no ale nie pamietam czy tam rozpuszczalnosc na to pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Bic - wlasnie nie pozwala, jak sie miesza, to zostaja duze grudki (bynajmniej u mnie tak bylo) i trzeba trzasc shaker'em

Mi tez smak nie przeszkadzal. Z piana bylo o tyle dobrze, ze zanim zeszla, to ja zdazylem sie umyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładny ciąg, dwiesta w zasięgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Docisk - nie ma w pobliżu tartaku lub Leroy Merlin? Tam możesz zakupić dechę i pociąć na wymagającą wysokość.
Nigdy nie jest za późno na zmiany. Zmierz cały ruch WL a deska musi być 1/3 całego wycisku. Ruch dociskania to pozostałem 2/3.

Ładny ciąg i ........... nogi

depilujesz bo żadnego włoska nie zauważyłem

w tle wielkie poruszenie i zdziwienie wśród sezonowców. Najlepszy jest ten z gąbką Pewnie boi się zarażenia

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta,z tym zarażeniem to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
pavvel w ciagach chyba pierwszy powt. Ci odjechała sztanga od ciała i dlatego ciężko, a drugie było ok i poszło dużo lżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bic
No mieszanie raczej nic nie da. Tak jak Rrumcek napisal, grudki by sie zrobiły

Wuchta
Jak bede robił plan z dociskaniem to załatwie sobie dobrą deske.

E tam, włosy na nogach sa, moze nie jakos strasznie dużo, ale nie zabym depilował.
To nie gąbki tylko szmatki takie, bo go odciski bolą, sprobowałem sobie zrobic z tym sztrugsy ale strasznie sie slizgało.

pro
Bo ja wiem, Pierwsze powtorzenie zawsze mi idzie najciezej, .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Odnosnie wlosow na nogach - ciesz sie, ze masz takie jak teraz
Rowniez mam podobne i sie z tego faktu ciesze.

U mnie w klasie jest gosc, ktory ma tak geste wlosy, ze skory nie widac (a ma jasna karnacje skory)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
ja niestety naleze do tych owlosionych niedzwiedzi

u siebie widzialem typa ktory do sztangi mial przymocowany taki klocek z plastiku bo robil bez asekuranta docisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
#29

22 kwiecień 2010r. - czwartek - 7 tydzień


_______________________________________________________________________________

1. Dipsy

0kg - 8
20 kg - 8
30 kg - 8
40 kg - 6
50 kg - 3


W ostatniej serii chciałem zrobić 4 powtorzenia ale jednak nie dalem rady. Strasznie niewygodne mam poręcze, niedosć ze wąskie to uchwyty niepewne i trzeba uważac zeby nie spaść.


_______________________________________________________________________________


2. Wyciskanie od czubka

70 kg - 15
80 kg - 12
90 kg - 10
100 kg - 8
105 kg - 5

Jakos tak cięzko od początku szło. Jednak udało się stówke na 8 razy podniesc. 105 to juz troche na wiwat, ale i tak dałem rade 5 razy bez pomocy , 6 z pomocą.


_______________________________________________________________________________

3. Unoszenie ramion na boki + arnoldki

17.5kg(+gryfik)-10,10,10


________________________________________________________________________________

4. Podciaganie hantli do szyi

j/w - 10,10,10


________________________________________________________________________________

5. Unoszenie sztangielek na boki leżac na ławeczce

7,5kg (+gryfik) - 12,max,max


________________________________________________________________________________



Ocena:
7.5/10

Trening niby dobry, pompa na barach mocna, ale jakos tak bez polotu się ćwiczyło. Jednak już potrzebuje przerwy.









________________________________________________________________________________



Micha:
1. 4 jajka, owies, 2 pomarancze
2. Ryz brazowy, kurak, oliwa, kapusta kiszona
3. j/w - przedtreningowy
- BCAA + gluta, HP
- trening
- mono, bcaa
4. Kuskus, kurak - potreningowy
5. 4 jajka
6. Twaróg, oliwa







Zna ktoś jakis dobry przepis na szynkę bez użycia piekarnika? Do dyspozycji patelnia i garnek.




Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2010-04-22 18:47:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena staz 3 lata

Następny temat

nieco odmienny split do oceny

WHEY premium