------------------------------------------
DAY - 2 WEEK - 1 TUESDAY
Trening shotgun
A) Rozpiętki ze sztangielkami na skosie górnym
Serie: 5
Powtorzenia: 12
Cieżar: 14kg + gryfik
Przerwy między seriami: 60 seconds
B1) Zottman curl
Serie: 5
Powtorzenia: 7
Ciezar: 10kg + gryfik
Przerwa między seriami: 100 seconds
B2) Wyciskanie francuskie lezac sztangielkami
Serie: 5
Powtorzenia: 7
Ciezar: 10kg + gryfik
Przerwa między seriami: 100 seconds
C) Łydki ze sztangielkami
Serie: 5
Powtorzenia: 15
Ciezar: 14kg + gryfik
Przerwa między seriami: 60 seconds
d) Brzuch na drązku
Serie: 5
Powtorzenia: max
Przerwa między seriami: 60 seconds
Komentarz:
Trening przyjemny - czas niecałe 50 minut. Dośc przeszkadzała pompa na przedramionach, chyba nie są jeszcze przestosowane do cięzarów.
Micha:
1. 4 jajka, 100g owsa, 2 jabłka
2. Wafle ryżowe, WPC, oliwa
3. 100g gryczanej, 150g kurczaka, 2 łyzki oliwy, papryka, pomidor
4. 100g gryczanej, 200g kurczaka, 2 pomidory - przedtreningowy
- trening
- mono
5. 100g kuskusa, 150g kurczaka - potreningowy
6. Twaróg 200g, 2 łyzki oliwy, fasolka szparagowa zielona
----------------------------
rossi
Przez wakacje nie prowadziłem dziennika, bo nie cwiczylem praktycznie

No shotgun cięzki, ale No Pain - No Gain %)
davidoo
Mi ten trening pasuje przede wszystkim logistycznie. Bo 2 treningi shotgun robie na siłowni, a 2 troubleshooting - gdzie nie potrzeba tyle sprzętu - u siebie w piwnicy.
Dodam, ze waga wczoraj z rana to
85.3kg - waga troche zawyża 1,5-2kg, ale traktuje ją bardziej jako odnośnik.
Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2010-08-11 10:58:51