Elaine masz cięższy okres i przez to dolinę, to zrozumiałe, ale nie można się poddać, to w końcu przejdzie. Teraz "zawaliłaś", ale piszesz, "miałam już tyle ładnych dni" - no i świetnie, teraz był gorszy, ale to nie znaczy żeby kolejne były też złe!
złe samopoczucie może też wynikać z powodu dnia cyklu, albo przez lekarstwa, które ostatnio przyjmowałaś
Najgorzej wpaść w tryb - spanie, jedzenie (oczywiście to niezdrowe), broń się przez tym!! Ty bardzo lubisz aktywność fizyczną, więc zmuś się, a jak już wyjdziesz na świeże powietrze, np. pobiegać to sama pójdzie - a wtedy - wiadomo endorfinki zrobią swoje.
Masz w sobie dużo siły - będzie dobrze
A do słabszego samopoczucia, dnia każdy ma prawo, więc się nie przejmuj tak bardzo
Życzę, żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli, dużo optymizmu i siły
Odnośnie terapii.....znam jeden sposób - aktywność fizyczna umiarkowana
Pozdrawiam serdecznie!
złe samopoczucie może też wynikać z powodu dnia cyklu, albo przez lekarstwa, które ostatnio przyjmowałaś
Najgorzej wpaść w tryb - spanie, jedzenie (oczywiście to niezdrowe), broń się przez tym!! Ty bardzo lubisz aktywność fizyczną, więc zmuś się, a jak już wyjdziesz na świeże powietrze, np. pobiegać to sama pójdzie - a wtedy - wiadomo endorfinki zrobią swoje.
Masz w sobie dużo siły - będzie dobrze
A do słabszego samopoczucia, dnia każdy ma prawo, więc się nie przejmuj tak bardzo
Życzę, żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli, dużo optymizmu i siły
Odnośnie terapii.....znam jeden sposób - aktywność fizyczna umiarkowana
Pozdrawiam serdecznie!
jak to brzmi, trzy razy.