SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17835
Najłatwiej jest się tak mądrzyć, że Polak zawsze jest zawistny i źle życzy Polakowi. Po pierwsze mało kto tu źle życzy Pudzianowi to raz, a trwa dyskusja głównie czy mu się uda czy nie i każdy może mieć jakieś zdanie na ten temat. Po drugie skoro tak wszyscy nie lubią jak Polak odnosi sukcesy to czemu nikt nie pisze, że ma nadzieję, że Drwal czy Mamed przegrają a raczej wstają oglądać walki w nocy? Ciekawe jak się do tego ustosunkują ci co tak mówią, że Polak zawsze zazdrości.

Zresztą nikt nie ma żadnego obowiązku lubić Pudziana i mu kibicować tylko dlatego, że jest Polakiem, jak komuś się nie podobają np. jego wypowiedzi to nie musi mu kibicować i nie widzę żadnego problemu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
Hm greg to akurat po części stereotyp prawdziwy - "Bóg dał, rodak wziął" czy modlitwa z "Dnia świara".

Tyle tylko ze to za cholere nie ma odbicia w tej dyskusji:P

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17835
Ale się pytam - czemu w dyskusjach o Drwalu czy Mamedzie nie słychać tego? Poprostu są inne powody dla których część osób nie kibicuje Pudzianowi (jego wypowiedzi czy to, że jest ze strongman) niż to, że jest Polakiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
Dlatego napisalem że nie ma to odbicia w dyskusji, tak tylko stwierdziłem fakt.

Niekibicowanie czy kibicowanie Pudzianowi to toż odmienny lekko temat, niż ocena jego możliości , a oceniać, przynajmnije ja, staram sie bezstronnie.


Drwal, Mamed, Słowiński, Sosna - to są prawdziwi zawodnicy z polskim paszportem, i stanowią dla nas chlubę - jak chociażby Małysz, Kozakiewicz, Zasada, Deyna itd.

Ani wypowiedzi ani przeszłośc Pudziana nie ma tu znaczenia w porównaniu z wyżej wymienionymi - to nie ta liga po prostu. Gdyby tak było to cóż to byłaby za Polska czołówka do której moze się wbić sportowiec z diametralnie różnej dziedziny, w dodatku budujący przewagę nie w doświadczeniu na treningach czy ringu ale w gadulstwie i mitomanii, naginaniu faktów czy szprycy z syntetykami testosteronu?

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3849
bo może niektórzy zazdroszczą że pudzian "do wszystkiego sie nadaje" a wiekszość ludzi wręcz do niczego sie nie nadaje np pudzi nie umie śpiewać ale coś tam spiewa i jeszcze mu za to płacą i jak tu nie zazdrościć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Drwal,Mamed, Słowiński, Sosna......pozwól że dorzucę Adamka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
Dorzucaj kogo sobie chcesz, byle nie Popka...

zresztą to są tylko ci którzy rozgłos mają na arenie międzynarodowej, w karju masz również wielu b.dobrych do których Pudzian, póki co przynajmniej, nie przystaje - jak Grabowski czy Błachowicz.

Zmieniony przez - nemo_bw w dniu 2010-04-09 11:34:58

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17835
"Dlatego napisalem że nie ma to odbicia w dyskusji, tak tylko stwierdziłem fakt."

sorry źle przeczytałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1801
Spoko loko.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13367
Drwal, Mamed, Słowiński, Sosna - to są prawdziwi zawodnicy z polskim paszportem
Mamed ma już polski paszport?
19 lutego jeszcze nie miał...:
http://www.sports.pl/Inne-dyscypliny/Mamed-Khalidov-bedzie-walczyl-z-Jorge-Santiago-o-mistrza-swiata,artykul,69387,1,304.html


red.: Bije się pan pod polską flagą, chociaż nie ma jeszcze obywatelstwa.

M.K.: Nie funkcjonuję na specjalnych prawach, jak ten brazylijski piłkarz, który dostał polskie obywatelstwo z dnia na dzień. MMA nie jest oficjalnie zarejestrowana jako dyscyplina sportowa. Oczywiście nie jest tak, że mnie ktoś dyskryminuje. Po prostu jestem cały czas zajęty walkami i treningami. A żeby dostać obywatelstwo, trzeba najpierw złożyć papiery. W najbliższym czasie to zrobię.


Na ile znam czas trwania takich procedur, to jeszcze nie dostał, nawet jeśli złożył już na drugi dzień.

Żeby nie było niejasności - nie wytykam mu braku obywatelstwa, ani nie jestem złośliwy. Po prostu porządkuję wiedzę.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

Shoty
Polecane artykuły