SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OwnaGe/Blog -What You GoNna Do

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sie sztanga zsuwa to trzeba bardziej szorstka koszule ubierac
...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Mi się nisko w ogóle suka nie trzyma i muszę wysoko cholera Owna nie martw się tymi treningami. Ja ostatnio wszedłem w podobny tryb i też nie jest lekko ale damy radę. Tydzień minie i się przystosujemy do nowych warunków

Z powyższych względów plan na następny tydzień jutro albo w piątek zapodam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
co to jest ta izometria do chvja?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263






Jakies nowe foty, no coz wyglad jest raczej slaby ,ale jest tez najmniej istotny

Chodz mam tez zamiar go troche poprawic jesli bede mial troche silnej woli

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-10-01 22:27:14

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-10-01 22:27:28

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19334
tak jest, pracujemy nad wyglądem. zakladaj czyste gacie, jakies fajne dresiki i idimy na osiedle zakupic coca cole

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Ile ja Ci razy mam powtarzac ze pepsi?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19334
pijesz ciagle ta tanią pepsi zamiast drogiej coca coli i potem wygladasz jak wygladasz

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42050
widze rowerek z tyłu stoi, jaki, ile dałes i czy polecasz
zarzuc linka nawet


Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2009-10-02 14:49:17
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Rowerek kupiony z selgrosku za gorsze I to dosyc dawno No ale czy polecam? Zeby sie zmeczyc i troche rozruszac spoko , zeby jechac aero na maxa? Nie za bardzo

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Mi sie ****a podoba kawal masy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METODA 5X5 NA MASE I SIŁE Z ODWAŻNIKAMI KETTLEBELLS.

Następny temat

planik na siłe

electro
Polecane artykuły