SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OwnaGe/Blog -What You GoNna Do

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Owned, maść końska na to i wygrzewaj elektryczną poduszka etc.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dokladnie Wjechal diclac , konska masc z chilli i 2 bluzy , jest mi tak goraca ze czuje ogien

No niestety tak mam ,ze nie fortunny ruch i mi sie znowu odezwaly , tym razem chcialem zdjac buty . Dobrze ,ze ostatni raz mi puscily rok temu

Na swoje nieszczescie jestem na tyle po***any ze jutro ide robic trening ciagow

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-08-04 17:37:08

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Do tego jeszcze wymocz nogi w gorącej wodzie z solą i szarym mydłem. Grube skarpety i będzie lepiej

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie zdziwiłbym się gdyby po ciągach Ci przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
sene, sugerujesz ze ciagy zamiast pogorszyc kondycje owny w takim stanie moga nawet pomoc ?? jak to mozliwe ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Po mc czy siadach plecy mogą się "ułożyć" choć oczywiście efekt odwrotny może również wystąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Przekonamy sie jutro Tak czy siak zalicze jutro ten trening nie ma innej opcji , Wogole ostatnio mnie wziela ochota zobaczenia ile bym dal rade zaliczyc w Sqad'ie ,ale sie powstrzymam i sprawdze to tak jak przewiduje to plan

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Powstrzymaj się póki co 8 tygodni to nie tak dużo a skoro mówisz, że 130 machasz już jak zabawką to na pewno się nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Sroda 5.08.2009r

MC: 70/8,8 110/3 130/2 150/2 170/2
MC dynamika: 140/3,3,3
Szrugsy siłowe: 130kg/5,5,5
Wiosłowanie sztanga: 85/5 95/5 105/5
Klasyczne dziendobry : (cwiczenie zostało zastapione dwojkami na maszynie )
Podciaganie na drazku : 3 x 5 powt
Siady (lekkie) : --


Wrazenia:

Tak wiec dzisiejszy dzien byl troche z***.any bo raz ,ze balem sie o korzonki dwa ,ze skonczyl mi sie telfast(antyhistaminowy) i nie moglem sie dlugo pozbierac przez yebane uczulenie . Tak czy siak zrobilem co moglem czyli mc , mcdynamike , szrugsy i wioslowanie jak w planie , podciaganie wiadomo , ale przysiady i dzien dobry dzis jeszcze nie , za bardzo sie balem o swoja ledzwie wiec no mowi sie trudno .TAk czy siak ogolnie z treningu jestem zadowolony bo wszystko co dzis wykonywalem poszlo bardzo leciutko

Od dzis koniec treningow w normalnych spodniach , czas przejsc na kolarki , koniec z rozrywaniem spodenek na treningu

Pozdr!

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2009-08-06 00:22:03

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Z tego co widzę to dzisiaj wypadał lżejszy trening mc, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jak raz lekkie siady odpuścisz to nie powinno byc problemów, wręcz przeciwnie taki bardzo luźny trening wskazany Teraz kuruj te korzonki i za tydzien ogień!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METODA 5X5 NA MASE I SIŁE Z ODWAŻNIKAMI KETTLEBELLS.

Następny temat

planik na siłe

WHEY premium