SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OwnaGe/Blog -What You GoNna Do

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jesli owna traktuje ten sport na powaznie i mysli o staratach na dluzsza mete to o jakim poziomie amatorskim tu mowimy ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie jestes w temacie Marcel

Michal : Racje masz ,ale znowu dla doroslowego 200 zl wydatku to nie jest przeciez duzo, a jak moze pomoc i poprawic to dlaczego sobie tego odmawiac?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Marcelino akurat tu mowilem do Demoluba
Owna ale wiesz tu 200 tam 100 i wychodzi 2000

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Ja koszulkę do wyciskania dostałem praktycznie za darmo, zapłaciłem 20zł :D Stara, używana, słaba, ale te 5kg mi dała (teraz pewnie nawet więcej by dawała). Do raczkowania w TS akurat :D

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
mniej wiecej sledze temat myslalem ze skoro dziennik treningowy owny to raczej do niego to bylo

jestem zdania ze jednorazowy wydatek 200zl na cos co ma Ci sluzyc wiele lat, pomoze odciazyc stawy i nawet dla wlasnej przyjemnosci poprawi wyniki, to i tak warto

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
jak kogoś stać to czemu nie i tak większość ludzi ćwiczy w jakimś sportowym obuwiu jakiejś znanej marki i pewnie nie raz wydają na ten but więcej niż 200 zł, więc czemu by nie kupić obuwia stworzonego specjalnie do podnoszenia ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
-Cos zrobic z wychodzeniem z sztanga na plecach bo latam jak gowno na wietrze jak mam tam duzo

Ja sobie chwalę wspięcia na palce ze sztanga
odrazu po siadach z większym obciążeniem wg możliwości

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
OwnaGe
Z takimi wynikami kiedy przekroczyłes już z zapasem magiczną liczbę 200 kg to nawet jeśli buty kosztują 500 zł . to są warte zachodu
Co innego ja skromny amatorszczyk przysiadania ile zyskam 5 kg więcej więc lepiej podłożyć coś pod pięty dla komfortu .
Ogólnie widzę że w temacje zebrała się cała elita Powerlift sledząc posty można się wiele dowiedzieć na ten temat

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Owna plan 3 czy 4dniowy? Chyba 3 miał być ale nie pamiętam, więc wolę się pewnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
3 dniowy

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METODA 5X5 NA MASE I SIŁE Z ODWAŻNIKAMI KETTLEBELLS.

Następny temat

planik na siłe

WHEY premium