SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OwnaGe/Blog -What You GoNna Do

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Michał dobrze napisał

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
OSOBISCIE bal bym sie bez pasa robic takie cwiczenia jak martwy i przysiady (jesli mowimy o ciagnieciu naprawde na chama ) a co do samego dzien dobry, to juz chyba zostalo dobrze podsumowane aczkolwiek jako cwiczenie samo w sobie moim zdaniem jest swietne

a za rok chce tu widziec 300/300/300 (raw oczywiscie )

zapomnialem dodac, nie poznaje owny ktory wypijal tyle coca coli dziennie. teraz jak idziemy do sklepu to przeszukuje polki w celu znalezienia napoju ktory ma jak najmniej cukru masakra jak dba o to co nawet pije

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-12-05 10:43:03

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
stopniowe dozowanie pasa to podstawa Nie zakladac predzej niz faktycznie jest on konieczny i uwazac na technike

Dzien dobry to swietne cwiczenie zarowno dla BB jak i PL. Wykonanie nieco odmienne z powodu ilosci kg na sztandze ,ale jak mowie cwiczenie generalnie imho podstawowe.

Co do mojej formy to forma jest , tylko ze dzis mnie ostry katar doyebal ,ale ja mu sie nie dam juz kupilem lekarstawa na gardlo , aspirynka idzie 1200mg co 4 h + 500mg wit C co 3 h. Nie dam sie *****stwu , a w sobote pokaze na co tak zapyerdalalem tyle czasu!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Walcz z gównem. Ja w końcu na antybiotyk wszedłem ale nie daję za wygraną i życiówki lecą Co do pasa to siady i ciągi RAW robię bez. W siadach jak wejdę już na submaksy pewnie założę a w ciągach dopiero jak w kostium wejdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja siady od 100kg robie z pasem... ciagi od 140

ale kiedys chwile probowalem bez pasa... siady na 140 spokojnie robilem i ciagi chyba 200 i 230 dociagania (+4,5cm)

ale jakos bezpieczniej sie czuje z pasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Dzięki za opinie.... Wypróbuje jednak tak jak zalecaniePzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Owna - flex na stawy to rewelka

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Witam Wszystkich!

Akutalnie jade na antybiotyku bo pluca mi siadly,ale zawody w sobote wiec odpuszczac nie wolno

Dzisiaj testowalem rozgrzewke i pierwsze podejscie w siadach , ktore poszlo bardzo lekko + robilem lekka klatke Jutro jeszcze rozgrzewka + 1 podejscie dla ciagow i czwartek , piatek czas na regeneracje i dosjcie do siebie ,a w sobote start !

Obciazenia nie podaje bo po co , w sobote i tak wszystko sie wyjasni , wtedy wrzuce filmiki z podejsc i opisze co i jak sie wydarzylo

Poki co trzeba sie kurowac ! Pozdr

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Trochę późno ten sprawdzian....ciągi jutro już sobie daruj tym bardziej, że chory jesteś i regeneracja nie jest na najwyższym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Jak Sene wg mnie trzeba zrobic tydzien wolnego od jakiegokolwiek wysilku przed startem. Chociaz moj kolega dzien przed startem zrobil ciągi i skonczyl na 290 a na zawodach wciagnol 300 wiec od kazdej reguły są jakies wyjątki.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METODA 5X5 NA MASE I SIŁE Z ODWAŻNIKAMI KETTLEBELLS.

Następny temat

planik na siłe

WHEY premium